Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiakat miért nem zavarja,...

A férfiakat miért nem zavarja, ha a takarítónő a férfi WC-ben dolgozik?

Figyelt kérdés
Amikor én megyek be és épp van valaki a piszoárnál mindig elnézést kérek. Ha épp takarítok már bent, a férfiak akkor is nyugodtan mennek a piszoárhoz és használják az elsőt, ha én mondjuk a sor végén már takarítok, úgy hogy választók sincsenek. Persze férfias és használják mert azért van, de szerintem ez nekik is egy kellemetlen szituáció. Nyilván nem zárom be az ajtót, mert amikor a fülkéket takarítom vagy mosok fel nyugodtan odamehetnek pisilni, van mikor még magam intek az udvariasabbjának, hogy jöjjön csak. Ez viszont illetlenség egy nővel szemben, jó hogy nem mellettem veszi elő a férfiasságát.
2018. szept. 5. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kell, akkor kell...
2018. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Normális esetben nem takaríthatsz, ha van benn valaki - KOPOGNI KELL! - és visszafelé ugyanez: ha már benn vagy, akkor ki kell tenned egy kis táblát, hogy "Takarítás", és akkor az udvarias férfi keres másik helyet.


Képzeld el ugyanezt nőkkel és férfi takarítóval: pillanatok alatt ott lenne a TEK is.

2018. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%

Olyan wc-re gondol a kérdező szerintem, ahol nem rakhatja ki a táblát, mert jönnek-mennek az emberek (pláza, árkád stb..)

Én például nem biztos, hogy piszoárhoz mennék, ha bent van a takarítónő, mert zavarna, hogy ott van.

De egyébként szerintem az emberek többsége ezzel nem foglalkozik, mert ők is végzik a dolgukat, mint a takarítónő, nem a másikra figyelnek.

2018. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem zavar!
2018. szept. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért, de szívesebben mosnád a padlóról a pisit, amiért miattad valaki nem mert elmenni végrehajtani egy teljesen természetes biológiai folyamatot?
2018. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már tényleg baromi kíváncsi vagyok, hogy ki az, aki ezt minden héten megkérdezi. És főleg, hogy MIÉRT?
2018. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy a nőket miért zavarja, ha meglátja őket egy férfi.
2018. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!