Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szomorú vagy most valami miatt?

Szomorú vagy most valami miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Előre is: remélem, minden rendben lesz veled!


(Nem azért kérdezem, mert ezen akarok élvezkedni, csak nekem sincs jó kedvem, és talán kicsit közelebb érezném magam a valósághoz, ha tudnám, nem vagyok egyedül. Meg talán jó kibeszélni, meghallgatni, tanácsot adni.)


2019. jún. 21. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hiányzik valaki...
2019. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4# Vagyok.


Csak egy pici update ha már ennyire részletesen leírtam.


Miss Péntekkel úgy tünt egész jól mennek a dolgok, de nem láttam rajta annyira hogy érdekelném így nyomulás helyett a végén rákérdeztem a dolgokra, mert elég egyenes vagyok.


... és megkaptam hogy szimpatikus vagy csak még nem tudja, hogy barát vagy párként, szóval ez is kudarc élmény ...

2019. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert hagyom magamat folyamatosan rábeszélni nem reális dolgokra, és a végén csak nézek, hogy már megint alulmaradtam a h×gben.
2019. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen.

A Budapestre költözést fontolgatom, és sosem hittem volna, hogy egyszer önszántamból döntök majd így. De itt már csak egy értelmetlen mókuskerékben tengődök.

Hiányoznak 4-5 évvel ezelőtti idők, amikor még összetartóbb volt a baráti köröm, jobban ráértünk egymásra, és élveztem az aktuális élethelyzetemet.

2019. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyetem miatt vagyok szomorú. Jön a vizsgaidőszak utolsó hete, még 2 vizsgám hiányzik. Ha bármelyik nem sikerül, átraknak fizetősre. :( De nem bánkódom. Másoknak sokkal rosszabb a helyzete. Én örülök, hogy egészséges vagyok.
2019. júl. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!