Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 17 éves korom óta semmi...

17 éves korom óta semmi változás nincs rajtam se külsőre, se belsőre?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 23:32
 1/7 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2019. jún. 22. 23:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztosan van :) Én éppen mostanában gondolkodtam ugyanezen, hogy most 28 évesen is olyan vagyok mint 18-20 évesen (a személyiségemre gondoltam, nem a külsőre). Aztán elkezdtem visszaolvasni a facebookon a tevékenységnaplóban, hogy 10 éve miket írogattam, hogyan gondolkodtam, miket kedveltem, és háááát jókat nevettem saját magamon :D sokkal rosszabb kamasz voltam, mint amire emlékeztem :D Mindenki változik, lassan, de biztosan.
2019. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, van! Te a külsődön nem látod, mert nyilván minden nap tükörbe nézel és minden nap látod saját magad, de aki régen látott és látna most, akkor az észre venné.

Belsőre is csak olyan tudna téged jellemezni, aki ismer téged 17 éves korodtól a mai napig, és biztos, hogy érettebb lettél, és másképp gondolkozol, azóta már átmentél pár dolgon, ami megváltoztathatott.

2019. jún. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így érzem én is csak én 21F vagyok, de hidd el nekem biztosan változtál azért, lehet hogy ezt te nem veszed észre magadon de ahogy előttem írják aki már rég nem látott biztosan észre venné, kitartás, hidd el lesz ez jobb is :-)
2019. jún. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Foglalkozz önismerettel és kezdj el sportolni.


Egyébként attól, hogy egy ? jelet teszel a mondatod végére, attól még ez inkább hangzik egy állító mondatnak semmint kérdésnek.

Ráadásul semmit nem írtál magadról.

Az ember azt hinné, hogy egy bizonyos kor után az emberek képesek rendesen és érthetően kifejezni magukat, ha tanácsot szeretnének kérni. De tévedtem. Igen, értelmi szinten az biztos hogy elmaradott vagy.

2019. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De megnézném a régi a képeket
2019. jún. 23. 09:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem
2019. jún. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!