Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titetek mennyire zavar a...

Titetek mennyire zavar a meztelen test látványa?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 05:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván attól függ, kié.
2019. jún. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Van, akinek felöltözött testének látványa is zavar.
2019. jún. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Hol? Kié?
2019. jún. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Inkább eredj füvet nyírni.
2019. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

Zavar ha aránytalan, igénytelen, elhanyagolt.


Strandon, parton rengeteg csúf alkatot lehet látni. Meztelen bele gondolni is rossz.


Mi párommal elég rég odafigyelünk magunkra, már azelőtt is mikor megismertük egymást.


Az emberek nagy része napi 20perc feszesítő edzést se csinál.


Az is gáz, amikor a huszonéves nőknek már lóg a mellük, mert minimálisan sincs karbantartva mellizmuk. Lábukköztiről jobb is ha nem tudok s nem látom.


Akinek viszont szépen karbantartott arányos teste van és ehhez arc is párosul, elmerülök a részletek szépségében és minimum az, hogy felvázolom lapra.


Művészként csodálni is tudom. Ha pedig úgy alakul meg is dicsérem a másikat, még ha idegen is.


Páromat pedig mai napig végig nézem, van hogy leülök s csak mondom neki "folytasd csak a dolgod" . Pl zuhanyzásnál.

Ő is sokszor nézeget.


Mondjuk most megkaptam, hogy kezd látszani a nem edzés...

Bicikli balesetből épülök fel, kedves autós piroson áthajtva kanyarodott belém. Én meg a zöldön haladva nem kis sebességgel mentem.

(ezt látta kedves ismerős, aki a taxis előtt volt 10-15m-re, de úgy, hogy nála már narancssárga volt a lámpa).


Sok visszataszító test van, amire nagyon nem vagyok kíváncsi, de nem tudok mit tenni. Helyettük nem tudom rendbe hozni a testüket, ami ráadásul több éves elhanyagolás eredménye.

Vannak kik ruhában is "még jó, hogy van rajta, mert nincs hányózacsim"


S akarva akaratlanul is benne vannak az ember látószögében. 😐

2019. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Na, 5, szerintem meg inkább egy elhanyagolt test, mint egy karbantartott, ítélkező nulla, mint te...
2019. jún. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nyilván a feleséged/férjed látványa nem zavar. :D Jobb esetben persze...


Én most inkább idegenekre gondolok, akár fiatalokra, akár idősebbekre, vagy esetleg gyerekekre is.

2019. jún. 23. 07:08
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
#6 Ne szólj be neki, a végén még nem mondja el, mivel fűszerezte a múlt keddi ebédjét.
2019. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

5-ös: látom, fogalmad sincs arról, amit írsz!

"Az is gáz, amikor a huszonéves nőknek már lóg a mellük, mert minimálisan sincs karbantartva mellizmuk."


A mellizmoknak semmi köze ahhoz, hogy valakinek lóg-e a melle, ugyanis a (nöi) mell az izmok fölötti zsírszövet, amire semmi hatással sincsenek az alata lévö izmok. Ezért a sport ("mellizmok karbantartása") semmit nem ér, ha valakinek gyönge a kötöszövete, illetve nagy melle van és nem túl jó genetikája!

2019. jún. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

Odáig én már el sem jutok, hogy meztelen test, engem a testfelületüket mutogató emberek idegesítenek, akik nem a meleg miatt vannak nekivetkőzve, hanem mert így élvezkednek.

Minek tolja a képembe a fonnyadt végtagjait?

2019. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!