Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisebb péniszű fiúk! Tesiöltöz...

Kisebb péniszű fiúk! Tesiöltözőben nem zavar titeket ha a többiek látják a péniszeteket?

Figyelt kérdés
16F vagyok, és bár mi tesióra előtt nem szoktunk meztelenre vetkőzni, alsógatyán át is lényegében minden látszik, és elég feltűnő hogy mindenkinek egész nagy csomagja van odalent, nekem még látszik hogy sajnos elég kicsi. Tényleg csak nekem ilyen kicsi?

2017. aug. 21. 07:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem mondod megy hány ceni nem tudjuk hogy kicsi-e vagy nem. 😀
2017. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
13 cm mereven de itt most úgysem az számít hanem lankadtan, amit így centire nem tudok megmondani, de lankadtan olyan kicsi hogy pl oldalra csapni se tudom
2017. aug. 21. 08:18
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Valakinek lankadtan 12 centi, valakinek meg 8 attól még mindkettőnek lehet 15cm-es akció közben... 😀 Lankadtan nem érdekel senkit mekkora.
2017. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ha utolsó órán volt a tesi akkor én mindig lezuhanyoztam szigorúan, pár osztálytársam is csatlakozott és egyáltalán nem azon kattogott senki hogy kinek mekkora...
2017. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavar. Ezt adta a sors ezzel kell megelégedni. Egyáltalán nem bebizonyított, hogy a nagy péniszűekkel jobban élvezik a szexet a csajok. A 13-14 cm már egészen átlagos, tehát megfelelő. És kb 20 éves korig még fejlődik.
2017. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Mi is csak boxerre vetkőztünk le suliba,de nem figyelgettük egymásét.Szerintem vérpéniszed lehet,az picike ha nem áll fel,csak mereven nő meg.Hát,ja kellemeen lehet.Akinek ha nem áll akkor is nagy annak húspénisze van
2017. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

A vérpénisz épp ilyen, mint ahogy írtad is. Lankadtan egészen picike, még oldalra sem feltétlenül lehet csapni. Ezzel nincs semmi gond. A nagyobb csomagosoknak húspéniszük van, a kisebb csomagosoknak valószínűleg vérpéniszük, mint neked is. Ez a vérpénisz praktikus oldala, sokkal könnyebb eltenni, de nem annyira látványos.

Ha nagyon zavar, hogy látják a csomagod, hordj lazább alsót, ami nem feszül rá és jobban takar.

2017. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De nekem akkor is fura hogy mindenkinek tök nagy csak nekem ilyen kicsi. Ennyire ritka lenne a vérpénisz?
2017. aug. 24. 17:14
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Ritka.Gondolom csak 4-5 cm ha nem áll neked.Ja elég ciki lehet a legtöbb esetben így làtják elsőre,de nem tudsz mit tenni.
2017. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Van vérpénisz is. Serdülőkor vége felé már senkit nem érdekel lankadtan mekkora.
2017. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!