Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titetek mennyire zavar a...

Titetek mennyire zavar a meztelen test látványa?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 05:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Az őtöske csak ítélkezni tud, meg fasságokat irkálni valami narancssárga lámpáról.
2019. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem nagyon szokott zavarni, de nyílván attól függ, hogy ki meztelenkedik, inkább a meztelen nők látványa szokott zavarni, mint egy meztelen férfié.

Viszont haveroknál, ha lány, ha fiú, nem zavar a meztelen látvány.

20/f

2019. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%

Olyan helyen lakom, ami nyaralás szempontjából kedvelt. Így nyáron szinte minden nap látok elhájasodott embereket, akik félpucéron, fürdőcuccban mutogatják a zsíros testüket, majd ülnek le a vonatba a gumikacsával.

A mezítlábas nők tetszenek egyedül, semmi más.

2019. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ötöske egy művész, aki egész nap otthon héderel. Szívesen látom ma héttől 12 órára a melóban, legalább nem 30, csak 15 beteg jut rám. Utána alhat két órát, majd bocsi, de fel kell kelni főzni valamit, szünet van a gyerekeknek. Isten neki, az este hetes műszak előtt kap 20 percet, némi feszesítő edzésre, de szerintem sok kedve nem lesz hozzá.
2019. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ hol, mikor és kié.
2019. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
#5 Köszi. Az ilyen idióták segítenek abban, hogy elnézék azt aki sokat edz és figyel az étkezésre. Szerintem a napi 20 feszesítő ovis tornáddal töltsd a nyarat otthon mert ha elmész egy lángos 20 méteres sugarában akkor véletlen kitör belőled a gasztro fasiszta.
2019. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hol, milyen kontextusban?

Gondolom, akik szeretnek meztelenkedni, azok megtehetik speciel ennek szánt helyeken, mint nudista strandokon. Aki meg nem szereti ennek a látványát az kerüli az ilyen helyeket, azon kívül nemigen van beleszólása.

Azonkívül mégis milyen helyzetben találkozna ezzel a látvánnyal valaki?

Gyerekek esetében ez más, mint felnōtteknél, kevésbé zavaró. Nyílván egy kis gyerekre nem lehet ráfogni, hogy szexuális jeleket küldene a mesztelenségével, tehát nem tudom hogy említhetō ez egy lapon az idōsebbekkel, a felnōtekkel, akik tudatosabb lények amúgy és felelnek a saját öltōzeti szokásaikért..

2019. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavary hacsak nincs raja valami undorító kelés vagy ilyesmi...
2019. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Anyámé és az apámé már zavar mivel nem fiatalok, de például a fiatalabb nőktől nem riadok vissza.
2019. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar! Ha a számomra nem tetszetős akkor nem nézem, de akkor sem zavar!

Ha Ő meztelenül érzi jól magát, szíve joga! De engem nem zavar!

2019. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!