Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titetek mennyire zavar a...

Titetek mennyire zavar a meztelen test látványa?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 05:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem szerencsére nem zavar,én is úgy szeretek lenni. 36N
2019. jún. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 mooti ***** válasza:
63%

Sziasztok


Engem se zavar, bàr az is igaz, hogy én is így érzem jól magam. Minden ember más, vannak szépek és kevésbé szépek. Miért van az, ha valaki szép, akkor nem gond ha meztelenül mutatkozik és ha valaki egyenesen az ellenkezö, akkor takarja el magát?

Ha egy fiatal nö van így azt általában elnézik illetve megnézik, ha egy idösebb nö vagy férfi meztelen, akkor azt megszólják.

Alapból meztelenül születünk, csak az emberi prüdség miatt kell felöltözni pl nyáron 30 fokban.

Kicsit gondolkodjunk el azon, ha valaki nem a megszokott módon öltözködik vagy csúnya, azonnal az emberek megszólják. Ez nincs máshogy akkor se, amikor egy meztelen embert látnak.

Szerintem a társadalom sokkal elfogadóbb lenne, ha senki nem jegyezne meg az ember társaira semmilyen rosszalló megjegyzést csak jókat mondanának egymàsról.

Ebben nagy segítséh lenne, ha több meztelen embert lehetne látni, mindegy, hogy nö vagy férfi, fiatal vagy idös.

Élni és élni hagyni.


46/G

2019. jún. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Fotósként semennyire.
2019. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!