Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak akiket zavar az ilyen?...

Vannak akiket zavar az ilyen? Jogosan zavarhat ez bárkit is?

Figyelt kérdés
Ha valaki mondjuk szombat reggel egy személyvonaton megiszik két doboz sört, ez zavarhat bárkit is?
2019. jún. 26. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sikerült valakinek egy fél üveggel a hátamra borítania, azóta bizony zavar. Egyébként is büdös, és büdöset böfögsz tőle, meg túl hangosan kezdesz utána beszélni és vihogni. Tán alkesz vagy, hogy nem bírod ki útközben alkohol nélkül?
2019. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavaró, mert büdös, és engem is egyszer leöntöttek vele véletlenül. Arról nem is beszélve, hogy nyilvános helyen nem lehet alkoholt inni. AZ más, hogy senki nem foglalkozik vele.
2019. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellettem ül, akkor zavar, mert baromi büdös. De ugyanígy a kolbászos, fasírtos szendvics is. Blőőőőőőő
2019. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 doboz sör még engem nem zavarna, ha nem mellettem ül az illető, és nem kezd el tőle részegeskedni.

De 2 doboz már túlzás.

2019. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mennyi órás vonatútról van szó?
2019. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, hogy valaki már reggel iszik. Gáznak tartom. De zavarni nem zavar. Végül is az ő dolga. Csak ne öntse rám és ne legyen piás. Vannak ennél zavaróbb dolgok is egy vonaton.
2019. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mellettem ül, zavar, mert nem szeretem az alkohol szagát. Amúgy tegye.
2019. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!