Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj ha nekem ez a tökéletes...

Az baj ha nekem ez a tökéletes élet?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, amikor nincsen suli, akkor a szabad időm 95%-át azzal töltöm hogy a szobámba behúzott fügönnyel youtube videókat nézek meg néha játszok, szoktam értelmes videókat is hallgatni, de a legtöbb esetben igénytelen szarokat nézek mert egyszerűen szórakoztatnak, maradék 5%-ában a haverjaimmal beszélgetek interneten keresztül, bulizni soha nem voltam és nincs is igényem rá, barátnőm se volt soha, de nem is érdekel, próbáltam néha elmenni sétálni de azt is borzasztóan untam (kivéve mikor haverommal mentünk, az szórakoztató volt), sokan mondják rám hogy szánalmas vagyok, de én egyszerűen így érzem magam boldognak, úgy érzem hogy semmilyen problémám nincsen, és hogy most vagyok a felhőtlen boldogság álapotában, szóval baj hogy én így vagyok boldog, ahogy ezt leírtam most

2019. jún. 26. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom próbálj ki új dolgokat is? Csak próbáld ki egyszer milyen bulizni, vagy csajozni..

Ha nem tetszik, hát nem tetszik, szíved joga hogy éled le az életed.

De egyetlen egyszer azért próbáld ki.. lehet bejön.

Meg aztán fel lehet osztani úgy az idődet , hogy mindenre jusson.

2019. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A fiatalok 90%-a így él, még ha nem is mondja el vagy nem ismeri be. Én az utcai zombikat nézem, főleg lányok, végig a telefonjukban vannak, fel sem néznek, azt sem tudják mi a világ. Értelmes mondatot nem tudnak mondani, úgyhogy nagyon beszélgetni sem lehet velük.

A globális felmelegedés miatt előbb-utóbb mindenki a szobában fog rohadni. Most voltam kinn ebédelni a 38 fokban, jobb itt üldögélni egyedül az irodában klímában és én is nézem a youtube-ot, hogy teljen már el a nyolc óra és ezért fizetnek is. Mi mást tudnék csinálni ;)))

2019. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az én osztálytársaim nem a fiatalok 90%-a, ők mindig mondják hogy így buliztunk, úgy buliztunk
2019. jún. 30. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!