Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, hogy már júniusba...

Normális az, hogy már júniusban ilyen meleg van?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez rendben van így, hogy már júniusban ilyen hőség van? Csak én érzem így vagy tényleg durva nyarunk lesz? Utoljára 2015-ben volt ilyen meleg szerintem, ami évszázados meleg rekordot döntött. Az azt követő években nekem legalábbis nem volt ilyen nehéz a nyarat elviselni. Nemrég keltem, de nem nevezném alvásnak azt, amit éjszaka produkàltam, mondjuk én panelban lakom. Ti hogy birjàtok egyébként? Szóval szerintetek normális ez?

2019. jún. 27. 07:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én inkább az miatt aggódom, hogy a fákról szabályosan leégnek a levelek. Az egész veteményesemben a növények levelei összetöppedtek a forróságtól. A szomszéd azt tanácsolta, hogy már nem lehet így növényt termeszteni ahogy most én úgy mint régen. Kell venni ritka szövésű zöld hálót a növények elé, mert elégeti a nap. Hát köszi, éhen fogunk dögleni azt hiszem.


Különben a klímázástól, itt írta valaki, hogy bekapcsolja, ezzel azt érjük el, hogy még jobban felgyorsítjuk a folyamatot.

2019. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2017es durva volt a 2015 től , 40 fokok szinte mindenhol napokig 3 hetente valami eső vagy vihar aztán folytatta a hőséget szept végéig . Nem volt nyár tavaly ? Ápr 8 választástól szept közepéig mindenhol sokáig 30 fok volt és sok hőségriadó Tavaly több eső volt. Idén a viharok taroltak . A forróság ellenünk van , de a tetves bevtolakodók kutya népség kedvére jár ...
2019. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam az életben. Most kapaszkodj meg, 22 óra elmúlt és a kinti hőmérséklet kereken 30 fok. Szerintem itt a világvége vagy nemsoká.
2019. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!