Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Juniusban 9 honapos babámat...

Juniusban 9 honapos babámat hova vigyük strandra, balaton vagy inkább rendes strand gyerekmedencébe? A balcsitol azért félek mert nem tul meleg a vize általában, nem fog fázni benne?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem az igazi, de ha már szavazni lehet akkor inkább a természetes állóvíz sekély langyos része, mint a srand.

Az egyik helyen természetes bacik tanyáznak a másik helyen hemzseg a víz a gombáktól és mindenféle emberi nyavajától.

2009. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a balcsi jó! Mi 3 honaposan voltunk végig csonakba volt az ölembe,babakocsi ernyöt tartottam föléje,idén is igy szeretném.
2009. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a Balcsi, bár ne fűzzél hozzá nagy reményeket. Mi 4 hós lányunkkal voltunk a Balcsin, de elég rossz időt fogtunk ki így csak a felnőttek fürödtek. Aztán tavaly az Adriánál voltunk, gondoltuk most bepótoljuk az előző évit. De a gyerek (13 hósan )visított már akkor is amikor csak a lábát belelógattuk. Ugyanez volt 15 hósan a Tiszánál. És nyár végén elmentünk egy strandra, azt meg imádta. Úgyhogy meg kell hozzá érni, de 1 év alatt én nem vinném gyerekmedencébe.
2009. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 és 2.5 évesen Balcsi 1-1 hétig idén már élvezte úszógumival( a karúszót kiharapta) A víz hidegségét ő is érzi mint TE. Ha neked hideg ne vidd be. de majd meglátod a strandon a többi gyereket. Amúgy nálunk a kavicsgyűjtés sokkal érdekesebb volt mint a pancsolás. Homokos részre menjetek, nagy pokróccal
2009. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!