Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tudnátok szándékosan...

Ti tudnátok szándékosan állatot ölni, tehát nem önvédelemből?

Figyelt kérdés
Nem rovarokra, halakra gondolok, főleg kutya-macska, házikedvencek, nagyobb testű állatok. Miért/miért nem és ha igen, mi lenne az az indok?
2019. jún. 27. 08:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Csirkét, disznót igen, meg tudnék ölni. A vadászat se áll tőlem távol. Viszont házikedvencet nem tudnék bántani.
2019. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem vannak csibéim, ha rántott hús lesz akkor én ölöm le őket. A vegások meg éhen halnak.
2019. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
79%
Egeret és patkányt sokat öltem meg amíg laborban voltam, ha létezne pokol, valószínűleg ez lenne az egyetlen bűn a listámon. Halakat is öltem mert apám horgászik és amit hazahoz, azt megesszük. Kutyát, macskát, házikedvencet soha nem tudnék megölni, hozzájuk érzelmileg kötődök. Haszonállathoz mint pl. egy disznó, nem lenne elég erőm vagy bátorságom, csirkét talán, végszükségben.
2019. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudnék ha akarnék, nem félek az öléstől. De mivel szeretem őket, nem teszem meg.
2019. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem.
2019. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12-es kik azok a vegások? Nem, nem halnak éhen a vegetáriánusok, ha rájuk gondoltál...
2020. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!