Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan influencer, akit...

Van olyan influencer, akit hitelesnek gondolsz, ezért kifejezetten szereted és követed is?

Figyelt kérdés
Tehát nem azt tapasztalod 90%-ban csak reklámot posztol meg minden fontosabb eseményt elad újságnak (pl. :Szabó Zsófi) hanem tanulni lehet tőle, támogat valami fontos kezdeményezést stb. ? Természetesen mind reklámoz csak az arány és a körítés nem mindegy!

2019. jún. 28. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, nem kioktatásnak szántam dehogy! Pont, hogy azt akartam ezzel mondani ő "több" / más, mint egy mezei influencer és hasznosnak is jelöltem válaszod. :)
2019. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Handras
2019. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Dancsót szeretem, mert nem "mi van a taskámban" ökörségeket csinál hanem annak ellenére hogy sokat változott megmaradt a saját stílusában.
2019. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerelmes vagyok az összesbe, mert olyan egyediek, és felnőttesen viselkednek.
2019. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

Szupimester, Castiel, Paraniki, Bánkúti Dani, Csillsz, Módis Gabriella, Hormonmentes, Tanulom magam, My Comfort Zone for you, Rájzápp.

Igaz, a többsége nem influencer, de ők azok ahol vagy nincs reklám vagy minimálisan.

2019. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Elérkeztünk egy olyan korba, amikor nem a zenészek, a színészek, a sportolók a fiatalok bálványai, vagyis azok, akiknek a teljesítményéért (is) lehet rajongani, hanem a tanulatlan, agyonsminkelt, önálló gondolatokra képtelen lányok és fiúkák. Nagyon, nagyon szomorú.
2019. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
Azt az influencert fogom majd szeretni és követni, aki elsőként fog egy verseskötetet vagy egy kortárs képzőművészeti kiállítást reklámozni... Vagyis - úgy sejtem - soha, senkit.
2019. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
57%

Kevés az ilyen a többség ha elég pénzt kap bármit elvállal. Anno a Kulcsár Edinát nagyon kedveltem ismerem személyesen és amikor kint volt a versenyen emlékszem végig fent voltam, pedig késő éjjel /hajnalban volt a döntő és 6-kor keltem dolgozni (illetve végül le sem feküdtem). Második lett megérdemelten, csodás eredmény ő végre nem butus, szétszabdalt (orra volt csak műtve), hanem egy vicces szerethető valaki. Aztán szakítottak akkori párjával jött Csuti - házasság - gyerek, beszippantotta a közösségi média és ma ott tartunk rá sem ismerek. :( Az, aki anno azt nyilatkozta mindenhol, hogy az ő oldala nem lesz tele reklámmal, mert nem adja el magát meg amúgy sem mára teljesen kifordult önmagából reklám a posztok 80%-a, hol burkolt hol telibe de a legundorítóbb az volt, amikor megszületett a Medi és ha valaki gratulált hozzászólásban kb letagadták és ő volt a hülye, majd az újságban jelent meg a hír képekkel jo pénzért 1-2 hét múlva... Értem ez a divat és a ház is épül kell a pénz, de ez annyira nem ő. :( Amit írtál pl Szabó Zsófi na ő ilyen ott meg sem lep, de Edina nagyon nem, nem véletlenül volt "népharag" kapta rendesen az ívet akkoriban. Ugye nem az volt nem mondta el hanem napokig posztolta a több éves képeit, hogy ő bizony nem szült ah nem. Hosszan írtam le, de pont azért hogy ezt teszi az "influencerség" a pénz, még vele is akkor képzeld el, amikor valaki alapból bugyuta és úgy kerül ebbe a közegbe.

Döbbenet, hogy ebből a nulla teljesítményből páran milyen életszínvonalon élnek.

2019. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Nem találtam olyat aki hiteles. Sőt nekem annyira gáz ez az egész,hogy ha akarok valamit venni,és egy influencernek van valami kódja hogy akkor kapok 10% kedvezményt,inkább megveszem teljes áron,de én nem járulom hozzá a "sikeréhez".
2019. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!