Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan életszakasz...

Tényleg van olyan életszakasz a felnőtt életben, amikor munka után szabadideje van az embernek és azt csinál, amit akar?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én 4 műszakban dolgozom 12 órát, kettőt megyek, ugyanennyit vagyok itthon, tehát pl ha 18.00kor végzek, már 30-ra itthon vagyok, szabad 2 és fél napom van.

Volt olyan hogy 27 órát voltam ébren egy összejövetel miatt, amire munka után mentem.

2019. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én olyasmire gondoltam, hogy olyan életszakasz, amikor a házimunkán kívül nincs dolga és otthon valóban pihenhet."

6. éve ilyen szakaszban élek és nem igazán látok változást a jövőben ezzel kapcsolatban.

2019. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Metionin ***** válasza:
Igen, nekem ilyenek a nyarak (egyetemen oktatok). Otthonról dolgozok, csinálom 8 órát utána azt csinálok amit akarok. Meg akkor kezdem el és fejezem be, amikor akarom, ami azért jó, mert este és éjszaka sokkal jobban tudok haladni. Bár szorgalmi időszakban megböjtölöm, mert olyankor elmegyek reggel és hazaesek este.
2019. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyetemi és munka nélküli időszak.

Máskor nem volt nekem. Munkából 6-raö érek haza.

2019. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem életszakasz, hanem körülmény függő ez az azt csinálok, amit akarok dolog. Pl:

ha nincs gyerek, nincs ápolandó családtag, nincs olyan párod, aki elvárja, hogy pattogj otthon (főzz, takaríts), akkor minden felnőttnek mindig szabad az ideje munka után. Ha nem lenne gyerekem, én biztos nem hajtanék munkaidőn kívül, eléldegélnék és minden nap azt csinálnék, amit akarok.

2019. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor pl., ha elvált az ember, vagy van ugyan családja, de nem foglalkozik vele.
2019. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!