Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudna a lányom gyereksz...

Hogyan tudna a lányom gyerekszínészkedni?

Figyelt kérdés
A lányom nemsokára 13 éves és szeretne színészkedni (mindegy hogy kamera előtt vagy élő előadásként) vagy azt tanulni. A városban ahol élünk van egy színház, viszont nem hiszem hogy érdekelné őket, mivel eddig egy előadásban sem láttunk a kislányom korabeli gyereket/gyerekeket. Békésmegyében hol tudna színészkedni, vagy azt tanulni? Vagy ha most nem is akkor ha ezt szeretné csinálni mi szükséges hozzá?

2019. júl. 9. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Első körben ott a család. Tanuljon be egyszemélyes darabokat, amit este előad nektek. Nyilván ilyenkor jobb egy kicsit dicsérni eleinte, de mellette fontos az is, hogy rávilágítsanak a hibáira, hiányosságaira építő jellegű kritikákkal. Aztán én csak rákérdeznék a színházban. Nyilván nem fog azonnal darabot kapni, de lehet hogy tudnának javasolni valamit, vagy valakit.
2019. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy az általánost jó jegyekkel zárja, mert dráma tagozatra (iskola válogatja), de nagy átlagban 4+-os átlag kell. Pl Szolnokon a Széchenyi-ben van ilyen oktatás.

UI: A szinkron színészet ugyan nem ugyan az, de most keresnek vérfrissítést, bár a korhatárra már nem emlékszem. Pesten van meghallgatás, és ha jónak találják az alanyt, akkor egy gyors képzés és már szinkronizált is. Ahogy írtam ez nem színészet, de biztos vagyok benne, hogy, ezt is nagyon imádná a lánya.

2019. júl. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp felkeresném a színházat már most.

Lehet beengedik a próbákra (mást nem kávé cipelésért cserébe, de ne legyen csicska!)

Amennyiben szólsz nekik, hogy lenne egy fiatal amatőr, már tudnak róla és fel tudják venni veletek a kapcsolatot

Lehet titkon pont egy amatőr 13 éves lányt keresnek

Mit veszíthettek?

2019. júl. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek valamilyen színjátszó csoportot, rengeteg van országszerte. (Nyáron táborok is.) Így belekóstolhat, kipróbálhatja magát színpadon. Általában a gyerekszereplőket is olyan körből válogatják, akik már tanultak színjátszást valamilyen formában.
2019. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!