Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érettebb vagyok a koromnál?

Érettebb vagyok a koromnál?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben több új emberrel is találkoztam és eddig mindegyik vagy az ismerkedés első felében vagy később azt mondta, hogy huszonévesnek gondolt. Mikor kérdeztem miért, azt mondták nem tudják, talán a viselkedésem miatt.

Arcra valóban nem tűnök érettnek, alacsony is vagyok. Eddig azt hittem gyerekes is, mert rengeteg dolog van amihez nem konyítok és gyakran hülyéskedek.

Szóval az a kérdésem, hogy ha többen mondanak valamit abban lehet igazság? (Azt is megkockáztatom, hogy csak érett gondolkodásúnak TŰNÖK de nem vagyok feltétlenül az)

19/l


2019. júl. 9. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:

mivel nem ismerünk, nem tudhatjuk.

lehet igazság benne, de lehet nincs.

2019. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az összes tizenéves átlag liba megvan róla győződve, hogy ő aztán érettebb a koránál...
2019. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fogalmaznék olyan drasztikusan, mint a 2-es, de egyébként igen: tizenévesen valamiért ez sokaknál nagy divat, hogy érettebbnek gondolják magukat. És akkor ettől máris "hű, de felnőttesek" lesznek.

Csak amin én mindig röhögök, hogy itt a gyakorin a legtöbbeknél ez kimerül abban, hogy "hát azért, mert ők nem buliznak, nem isznak, nem cigiznek, ehelyett viszont tanulnak, sokat olvasnak és mindig elvégzik a házimunkát". És kábé ennyi.

Nem tudom ki, hogy van vele, de számomra az igazi érettség nem itt kezdődik. Szóval remélem, hogy te nem csak ezt tudod felmutatni, amikor érettebbnek hívod magad :D

De amúgy jogos, amit az első írt. Ahhoz, hogy ezt megállapíthassuk, meg kellene valamilyen szinten ismernünk téged, a stílusodat, a viselkedésedet, a gondolkodásmódodat, a kommunikációs képességeidet, stb.

2019. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg sem próbálkoztam mesélni magamról itt, mert attól, hogy leírom mit csinálok szabadidőmben, senki sem fog rájönni arra, miről mit gondolok és milyen a kisugárzásom. Maradjunk szerintem annál amit az 1-es mondott, lehet igen, lehet nem. És ha boncolgatjuk ezt egy kicsit, talán érettebb vagyok, de annyira nem, hogy ezt reálisan észrevegyem magmon és ne kelljen megkérdezzem egy anonim oldalon.


A kérdésem inkább azon része érdekel ezek után, hogy mennyire lehet hinni az embereknek, ha többen mondják ugyanazt rólam bármivel kapcsolatban?

2019. júl. 9. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


általában ha többen állítanak valamit, ha nem is teljesen igaz, de van benne igazság. szóval hihetsz nekik szerintem, egy bizonyos szinten biztosan.


egyébként nagyjából a te korodban én úgy gondoltam, éreztem, hogy érettebb vagyok a koromnál. ez többnyire abban nyilvánult meg számomra, hogy nem ugyanazt a gyerekes dolgokat gondoltam adott dolgokról, mint az osztálytársaim, sőt igazából nem is jöttem ki velük jól, nem volt közös témánk. pár évvel idősebbekkel sokkal jobban elvoltam, tudtunk beszélgetni. hozzáteszem, eleinte nem tudtam, hogy idősebbek-e, vagy sem. aztán elkezdtem dolgozni, ahol olyan nőkkel voltam körülvéve, akik 1-2 kivételével anyáim lehettek volna. na, tőlük nagyon sokszor megkaptam, hogy én a koromnál jóval érettebb vagyok, különösen amikor velem egyidős kolléganő érkezett. persze, nem egyformák az emberek, de szerintük nagyon kiütközött a különbség érettség terén.

2019. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!