Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezhet valamit irántam?

Érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
Elmentem egy balatoni táborba segítőnek,hogy meglegyen a középiskolai 50 óra közösségi szolgálat.Hagyomány,hogy este körbejárnak a segítők és a szobákban megkérdezik,hogy kérnek-e jóéjtpuszit(az arc két oldalára mint amikor találkozik az ember egy rég nem látott rokonnal).Volt egy lány(1 évvel fiatalabb mint én,8.-os) és kérte,hogy masszírozzam meg a vállát.Amikor álltunk sorba,hogy bemenjünk a balatonba a sor elejéről odajött csak úgy beszélgetni ezután a vízben is(kicsit szokatlan volt).Volt egy eset ami miatt senkinek nem lehetett adni jóéjtpuszit mert,hogy "félreértenék"(ez baromság).De ő akkor is kért tőlem én meg adtam neki.Utolsó este (már nem mertem jóéjtpuszit osztogatni)szó szerint könyörgött érte és a levegőbe küldtünk egymásnak.Vonaton visszafelé elég sok vagonban lettünk elosztva mert nem lett lefoglalva vagon.Fél órával a leszállás előtt végigmentem a vonaton és amikor köszöntem neki nagyon mosolygott<3.Szerintetek van nála esélyem vagy csak jó érzés volt neki,hogy egy nála idősebb srác foglalkozik vele?

2019. júl. 9. 21:12
 1/4 MR.X. ***** válasza:
Lehetséges, hogy lenne nála esélyed.
2019. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tartsd vele a kapcsolatot, és kiderül. Egyszer egy férfi kitalálta mi kell a nőnek, erre a nő meggondolta magát. Tehát csak óvatosan. Először is ha beszélsz vele, akkor szedd ki belőle, hogy mit érez. Persze csak egy idő után, de ne kerülj friend zone-ba, mert az szívás. Azt meg bókokkal, kisebb utalásokkal el lehet kerülni. Tehát én ezt ajánlom. Beszélj vele, ne csak mint egy baráttal, és szedd ki belőle mit akar. Azért neki kell kimondani, mert a lány kevésbé érzi cikinek, hiszen nem a fiúk szokása friend zone-olni. De figyelj, hogy azok a kis utalások ne menjenek messzire. Az gáz tud lenni, ha ő mégsem érez úgy. Kérdés?
2019. júl. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel mindenképp! 🙂
2019. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam neki,lerázott.Megkérdeztem mi a baj,letiltott WTF xDDDDD
2019. júl. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!