Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhíztam, szegény "lettem",25...

Elhíztam, szegény "lettem",25 vagyok, barátnő hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyjából a lényeg: Tehetős családból származok,de az egyik szülőm úgy intézte el a válást,hogy én az egyetemet is abbahagytam,és nem utolsósorban: egy öreg telkén bérlünk a másik szülőmmel(vele egy szobában lakom)egy putrit kb.


Elhíztam. Megvolt azaz előnyöm,hogy a megjelenés. De mostmár én elismerem hogy ronda lettem,mert a hasam akkora,mintha terhes lennék.170 centimmel kb 90 kiló vagyok,ha nem több.

Vannak olyan nők/lányok,olyan csoportok,inkább így kérdezem,olyan szegmensek(mentális betegek,"jószívűek","másfelfogásúak",korosabbak,stb),ahol lehetne legalább átmenetileg találni valakit amíg pl lefogyok?

Mik ezek a szegmensek? facebookon ezek a mentális beteg csoportok?

társkeresőre nem merem felrakni magam így,szó szerint

autóm nincs,semmim nincs jelenleg,

dolgoztam már bankban,meg ilyen helyeken,de az asztalomon a rossz válás miatt semmi nincs sajnos

munkám sincs

ti mit csinálnátok?

hogy lehet leadni a hasról a masszív zsírt? a hasamra megy.


2019. júl. 12. 01:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Facebook: pánikbetegek csoportja. Én ezt imserem és itt mindent beszoktak írni még a lányok a nemibetegségüket is kitárgyalják. Ugyanakkor társkeresés ki van zárva, viszont ha lelkiekben kell segítség vagy fogyásban tanács akkor tudnak segíteni. Nem tudom bevesznek-e olyat aki nem pánikbeteg, de ha szoktál szorongani vagy pánikbetegségre utaló tümeteid vannak az már ok lehet a felvételre.

Fogyni kizárólag hasról nem lehet. Kardió, sok torna, teljes életmódváltás kell ahoz, hogy leadd azt a 15 kiló felesleget. Én is hasra hízok meg fenékre. Egyszerűen oda halmozódik fel a zsír. Jó is lenne ha valaki felhízna deszka nőként majd csak bizonyos testrészekről fogyna és szép maradna a plusz kilókkal. Nekem nőként hogy nagyobb a pocakom számolnom kell azzal, hogy ha most lefogyok, akkor bizony a cickóm is kisebb lesz. Neked férfiként meg nem elég fogyni, izmosodni is kell. Sok sikert és kitartást. :)

2019. júl. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Felnőttként a szüleid válására fogod, hogy abbahagytad az egyetemet és hogy nincs munkád?!

Addig akarsz magadnak “valami” lányt, amíg nem fogysz le, utána meg dobod, mert úgy már szebbet is találnál??


Nem a szüleid válása okozza a problémát, szerintem az a fejedben van, a gondolkodásod nem túl megnyerő...

2019. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

"ahol lehetne átmenetileg találni valakit"


Látod, ez a te bajod. Nem a zsír a hasadon vagy az h nem vagy gazdag.

Egyszerűen ez a hozzáállás undorító. Minek úgy barátnő ha nem szereted (mert ha szereted nem cseréled le). Kell mert jó h van. A nő nem dísztárgy de gondolom ezt hiába mondom, az ilyen magukat nagynak és okosankal gondoló emberek ezt úgysem látják be.


Remélem valami szép csaj a lelkedbe gázol majd h jó leszel neki amíg unatkozik és tárgyként néz majd rád vagy kívánom h szeress bele fülig valakibe majd hagyjon ott nyomban ahogy talál valaki jobbat/szebbet. (nem lesz nehéz dolga, ronda is, egy tuskó is)


Bár erősen kétlem h valaha voltál vagy leszel szerelmes, mert ugye aki ennyire felszínes annak a nő mindig dísztárgy marad és az lesz a lényeg melyik mutat jobban.


Egy lány, akinek van esze úgy sem kezd veled aki meg igen.. Hát megérdemlitek egymást.

2019. júl. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Edzés. Orvosi vizsgálat. Mentál higiénia fejlesztése. Tanulás. Új munkahely. Környezet váltás. Legalább minden 2. héten egy teljes napot a természetben tölteni (túra, munka, sport). 2 év és nem leszel elhízott, nem leszel szegény, nem leszel önbizalom hiányos.
2019. júl. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Salx Narval ***** válasza:
92%
Hát öcsém én szégyenlem magam helyetted, 55-éves vagyok de ilyen rinyát még férfitől nem halottam. Minek neked barátnő?, ahhoz tököt is kellene növeszteni. Keress munkát, javíts az életkörülményeiteken és a fejedben is tegyél rendet, mert ott is pokol lehet. Ha ez megvan, a többi magától is jön. 19 éves lányom van és egész nyáron dolgozik, hogy legyen pénze az egyetem alatt, pedig nincs rászorulva. Valahogy így kellene neked is a dolgokhoz állni.
2019. júl. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Keress egy elhízott, szegény lányt. Ha mellé még buta is az csak jó.
2019. júl. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Neked nem nő kéne, hanem egy kiadós verés. Húzzál dolgozni, aztán meg a konditerembe, és ne it szemeteljél.
2019. júl. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjátok, hónapok óta sír, hogy nincs nője.
2019. júl. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint teljes életmódváltással történő fogyás lenne a megfelelő (gondolom itt is találsz tanácsokat a fogyókúra rovatban), konzultálhatsz dietetikussal is.

Előbb sajátmagad kell hogy szeresd önmagad, jól érezd magad, mert ha így keresel párkapcsolatot, a lelkiállapotod miatt előbb-utóbb rámegy az egész párkapcsolat, főleg úgy hogy "átmeletileg" keresel direkt olyan csoportokban, akikről úgy reméled, hogy megtépázott önbizalom miatt - mint valami kompromisszumot - elfogad...

2019. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Felejtős.
2019. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!