Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam, mert a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, mert a családom sokkal jobb anyagi helyzetben van mint az övé?

Figyelt kérdés

A barátnőm még nem volt nálunk, viszont én már többször is náluk. Nem szegények, nem is rendetlenek, mert amijük van azt rendben tartják, de a lakásuk sokkal kisebb és rosszabb állapotú.

Engem ez nyilvánvalóan nem zavar, mi is hasonlóan álltunk régen, viszont most rosszul érezném magam, ha a barátnőmet hazahoznám (amire egyszer sor fog kerülni), mivel lényegesen nagyobb a házunk, telkünk, sokkal modernebb nálunk minden, mert nem régiben újítottunk fel mindent.

Nem vagyunk gazdagok, nem vagyok elkényeztetve, semmi, de mégis kényelmetlen lenne számomra, hogy én élek jobb körülmények között, férfi létemre (ez lehet hülyén hangzik, de akinek leesik annak leesik, akinek nem, nem). Sokkal jobban érezném magam, nyugodtabban állnék ehhez, ha mi lennénk rosszabb anyagi helyzetben, nem ők, valahogy nekem az természetesebb lenne.


Éreztétek már hasonlóan magatokat?

Helyesen érzem ezt? Ha nem, mit tehetnék?


17/F



2019. ápr. 22. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
A pénz bejön a csajoknak, ne foss!
2019. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A szüleim pénzéről van szó, nem tudom leesett-e.

A saját heti 16 óra robotolásomból megszerzett pénzemet nem is szégyellem. Látom nem volt egyértelmű.

2019. ápr. 22. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

A szüleid pénze a tiéd is!


Vagy saját magadnak bérelsz lakást, magadnak veszed a menő cuccaid?

2019. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Azt irtad hogynem zavar.Most mégis zavar???
2019. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

A múlt napokban egy lány írta szinte ugyanezt a kérdést, de azzal a különbséggel, hogy ő már volt a fiúéknál, szívesen is fogadták a tehetős szülők, de a fiút nem meri meghívni magukhoz, mert attól fél, hogy a fiú kiábrándul belőle a szegényebb körülményeik miatt.

A válaszolók feleleteit summázva azt írhatom hogy a lány olyan tanácsokat kapott, hogy ne szégyenkezzen. Hívja meg a fiút. Ha valóban szereti, akkor így is szereti. Ez még változat. Ha pedig elhagyja őt a fiú, nincs mit bánnia.

F.

2019. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan csajt vinnél haza akinek sokkal jobb háza van mint a tied akkor az kellemetlen lenne mert tudod, hogy szívesebben lenne otthon és csak miattad van itt. Szóval szerintem ez a jobbik esett ,hogy neked van szebb házad. :D én személy szerint örülnék a helyedben.
2019. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3-as: Nincsenek menő cuccaim, ha valami drágát vennék, azt mindig saját pénzből veszem, nincs pofám többet kérni a szüleimtől a normál ruháknál, a kajánál és annál, hogy eltartsanak, de gondolom ebben semmi különös nincs. De nem, a szüleim pénze nem az enyém, azért nem én dolgoztam, miféle kijelentés ez egyáltalán? xd


4-es: Bocsi, de szövegértés... Az nem zavar engem, hogy szerényebben élnek nálunk, nem érzem kellemetlenül magam a házukban. Az viszont zavar, hogy mi hozzájuk képest több mindent megengedhetünk magunknak, és ezt ő is látná.


5-ös: Igen, hát az én helyzetem hasonló, csak fordítottan. Nem mondanám, hogy kimondottan tehetősek lennénk, teljesen átlagos életet élünk, csak hozzájuk képest van egy látható különbség. De épp elegendően akkora különbség, hogy nekem emiatt valami lelkiismeret-furdalás szerűségem legyen.


6-os: Szerintem nem vagy egyedül azzal, hogy örülnél a helyemben, csak bennem ez még gyerekkoromban alakulhatott ki, hogy már-már szégyenkezem amiatt, hogy nekem mennyivel jobb sors jutott (mint egyes kiskori barátaimnak), amiért mellesleg én semmit nem tettem, hogy kiérdemeljem.

2019. ápr. 23. 00:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A bártomék anyagi helyzete is sokkal jobb mint a miénk. Nem vagyunk szégények de látható a különbség közöttünk. Más nekünk a drága és ők szép kertes emeletes házban laknak mi pedig panelban. De sose volt ezzel baj engem nem zavart sosem éreztem amiatt rosszul magam, hogy ők gazdagabbak és ő sem. Nem ez számít. Ne aggódj inkább csak lehet majd megdicsér sok mindemt nálatok, ahogy azt én is tettem anno.
2019. ápr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismét csak azt tudom írni, hogy ne feszélyezd magad, ne csinálj ebből gondot.

F.

2019. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat!

Lehet tényleg csak túlgondolom a dolgot, ez úgy sem befolyásolja azt, ami köztünk van.

2019. ápr. 23. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!