Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hagynátok, hogy a batátotok...

Ti hagynátok, hogy a batátotok lefénymásolja a tankönyveiteket (egyetem) ha nincs rá pénze?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ha neki az úgy jó... De ki használ ma még könyveket egyetemen???
2018. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Bár szerintem, ha ennyire nincs a könyvre pénze, inkább scanelje be. Ha pedig a szeme nem birja, nem biztos, hogy annyival jobban jár a fénymásolással, hacsak nem valamelyik rokona csinálja neki ingyen.
2018. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Hagynám, igen, mivel neked sem kötelező megvenni, kiveheted könyvtárból is, letöltheted, vagy ugyanúgy lefénymásolhatod, tehát ha szabad választásodból megvetted, mert olyan formátumban van rá szükséged, akkor miért irigykednél?
2018. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy szoktak hadználni, szakirodalmi könyvek. Pl szociológai meg hasonló tantárgyakhoz. Könyvtárban fellelni kb lehetetlen, pdf-ben meg max álom, hogy megtalálja bárki a hálóny
2018. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Már miért ne hagynám? (feltéve h a másolás költségét ő állja)
2018. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Maga a fénymásolás nem zavarna, csak félnék hogy csúszik az hogy visszaadja mikor nekem meg szükségem lenne rá.

Csak úgy hogyha átmegyek akkor én is, lefénymásoljuk és akkor már vihetem is vissza.

2018. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom csak részleteket másolna ki, mert ha kiszámolod, mennyibe kerül lefénymásolni, még az is előfordulhat, hogy olcsóbban jár, ha megveszi.

De ha csak részletek kellenek, még akkor is nagyon sokat kell fénymásolni.

Könyvtárból tényleg elég nehéz beszerezni.

Valahogy úgy kéne ezt megoldani, hogy ketten veszitek meg és megosszátok a használati időt. Működhetne ez a rendszer azzal kiegészítve, hogy év elején meg árolnátok a könyvet az alsóbb évfolyamosoknak.

2018. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Az ilyen könyvek fénymásolatai pdf-ben amúgy is terjengeni szoktak egyetemen.
2018. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hat ertelem szeruen ha a konyvtarban megtalalhato az adott peldany, vagy netrol le lehet torrentezni akkor nincs gaz. A fenymasolas alatt pedig azt ertettem, hogy szkenneli (bocs csak gyoker megfogalmazas volt)
2018. aug. 20. 14:36
 10/17 Metionin ***** válasza:
100%
Persze. Igazából nálunk mindenki fénymásolt vagy szkennelt vagy a pdf verziókat nyomtattuk ki, mert egy rahedli könyv kellett és sok 20-30-40 ezer volt, fénymásolva meg "csak" 5 ezer.
2018. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!