Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz vagy férfiatlan...

Nagyon gáz vagy férfiatlan dolog, hogy eddig úgy volt barátnőm, hogy mindig a nő udvarolt nekem és minden randin is a nő fizetett?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok és eddig sose udvaroltam nőnek mindig a nő jött oda hozzám, ő kezdeményezett. Mikor randik voltak mindig ő fizetett. Ezt valahogy élveztem is. A mostani menyasszonyomat is így szereztem vagy ő szerzett engem :)

Lehet ez nem olyan férfias dolog meg ciki is, de nekem így jöttek össze a nőim.


2014. jan. 19. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább istencsászár vagy.
2014. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálam 12 éves korom óta ha megláttak a korombeli lányok, szétvetették a lábaik és hatalmasakat spriccöltek az arcomra aztán megerőszakoltak és folyton bújtak. Nehéz az élet. :(
2014. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor vmit nagyon tudhatsz.
2014. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát legfeljebb kimaradsz a csábitás örömeiből, ha egyáltalán élveznéd. Én nem bánnám ha nők jönnének hozzám, mert ahhoz hogy megszerezzek csajt, vagy szerencse kell, vagy hozzáértés. A hozzáértéshez meg sok sok próbálkozás. Példa erre, tegnap buliban 3 lányhoz mentem oda, egyik el is beszélgetett röviden velem, de kb ennyi megjöbb a barátnője és közénk üllt.Úgyis a csaj vállaszt, legkönnyebb ha ő jön a pasihoz :D
2014. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a rossz férfi rátukmálja magát a nőre, a jó férfi után kapkodnak a nők.
2014. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kamugyanús kérdés...


Én biztosan nem járnék ilyen férfival, ne haragudj. Nem baj, ha félénk, és az sem, ha nem mindig ő fizet. Na de az, hogy sosem udvarol, és mindig a nő fizessen... ennyire anyámasszony katonája nem lehet valaki.

2014. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!