Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik elégedettek az élettel,...

Akik elégedettek az élettel, szeretnek élni, szeretik a felnőtt életet, szabadnak érzik magukat, sőt, még a munkájukat is szeretik, azoknak mi a titkuk?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, nagyon sokat küzdöttem, tettem. Volt bennem hit is, eleinte nagyon erős, aztán gyengült, de az elmúlt egy-két héttel ezelőttig még volt.

Az utóbbi időben önbizalmam is volt, mertem kockázatokat vállalni.

Képeztem magam, tanultam, szoros napirendem volt.

Igyekeztem változtatni azon, amin kellett és többnyire sikerült is.

Mások tanácsain mindig elgondolkoztam és az utóbbi időben egyre többször szívleltem meg.


Mégis szédületes iramban fogy a pénzem, utálok bejárni dolgozni, egész nap rossz kedvem van, nincs párkapcsolatom, barátom egyre kevesebb, általában nem megyek nyaralni (ha mégis, akkor 2-3 napra), egészségileg se vagyok a toppon, finoman szólva.


2019. júl. 16. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a hozzaallason is mulik.

Meg kell tanulni azt ertekelni, es annak orulni, amink van.

Mint azt irtad, van munkad. —-> ezert legyel halas, es tegyel meg mindent hogy elorebb vagy feljebb juthass a rangletran. Ha nem szereted, akkor valts.

Parkapcsolat —-> kezdj el ismerkedni

Egeszseg —-> nem tudom, mit jelent az hogy nem vagy a toppon, de a testmozgas es egeszseges eletmod nemcsak fizikailag de lelkileg is sokat segit.


Alapbol ezt a negativ aurat kell lebontanod magad korul. Belekerultel egy negtiv spiralba, amibol ki kell jutnod valahogyan..

2019. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

# 10


Mára mindegyik megy.



# 11


Ki kellene kerülnöm belőle. :(

Egyébként az egészséges életmódra is törekszem.


Annyival vitáznék, hogy hiába váltok munkahelyet, nagy eséllyel cseberből-vederbe.

2019. júl. 16. 20:08
 13/13 A kérdező kommentje:

# 10


Nomeg itt is ezer helyen lehet elbukni.

Rossz cél (pl elégtelen önismeret), embertől független körülmények (betegség, piaci viszonyok, elmérgesedő kapcsolatok).


Vagy eléri az ember a célját, de addigra túl sokára és túl sok az áldozat - akár emberi kapcsolat pl.

2019. júl. 16. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!