Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kínos randi? Sztori?

Kínos randi? Sztori?

Figyelt kérdés
Meselnetek nekem kinos randi sztorikat? Az utobbi randijaim nagyon kinosan sikeredtek, aztan elgondolkodtam, hogy ezzel nem lehetek egyedul. Ha van kedvetek megoszthatnatok a ti torteneteket, hogy ne erezzem magam egyedul.. 😅

2019. júl. 17. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan van, mikor a fiú barátilag ösztönözött egy fagyizást hazafele menet, de ő nem is randinak vette, én meg kis diákszerelmes fejemmel odáig voltam. Észre nem vettem, hogy mennyire nem romantikus neki, sőt, mintha meg is bánta volna. Sokat kérdezgettem, ő meg szinte semmit. Azóta sem értem, mire volt ez jó neki, én csak kedves voltam, nem támadtam le az érzelmeimmel. :D


Olyan van még, ahol pont a fiú érzett többet, mint utólag kiderült, számomra meg csak barát volt, de tudta a fiú is, hogy nekem csak haver, haveri találkozással, mégis, belegondolva nagyon rossz lehetett neki.

2019. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!