Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha totál kudarc az életem, de...

Ha totál kudarc az életem, de mégis szorgalmasnak tartom magam, akkor mit tegyek még, mennyit tegyek még? Mikor mondható, hogy nem a "langyos vízben" ülök?

Figyelt kérdés

Az életem minden területén egy totális csődtömeg vagyok és mostanában bizony többször eszembe jut az öngyilkosság is, még nem durván, de azért át-átvillan az agyamon. Többször mentem sírva haza az elmúlt időszakban. Ma bent a melóban sírdogáltam, ahol biztosan nem láthatja senki (remélem a szemem se pirosodott ki, de akkor így jártam, legalább van min pletykálniuk).


Mindig azt a választ kapom, hogy csak siránkozom, miért nem állok fel a székből, miért nem teszek magamért.


Ilyenkor arra gondolnak, hogy még ennél is többet?

Vagy máshogy?


Ennél időben többet már nem tanulhatok, nem sportolhatok, nem tehetek, mert arra 1 vagy 2 hónapon belül megyek rá.

Mást, máshogy? Én próbálok idomulni is, változtatni, ha kell, magamon is és azon is, amit csinálok.


Mégis mit kellene még másképpen?


Szerintem nekem "meg van írva", hogy csőd leszek (ezzel nem vagyok egyedül).


2019. júl. 17. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg,biztos nem sikerül.A hogyanban így nem tudunk segíteni./Ha arra gondolsz,amit korábban írtál(6 órás munka,stb.),én pont nem tudok ilyenről,de biztos van./Azt hiszem,Henry Ford mondta:Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz.
2019. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jó, csak van, ami aránytalan nagy áldozatokkal jár és nem éri meg.
2019. júl. 17. 20:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért kell mérlegelni.Mi nem dönthetünk helyetted.Írj egy pro-kontra listát,ha az segít valamit.
2019. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk abban segített régebben, hogy 1 munkahelyet hagyjak ott vagy ne...
2019. júl. 17. 21:08
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg azt a listát,és hozd meg a döntést.
2019. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, Kérdező?
2021. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!