Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te szeretnél majd gyereket?

Te szeretnél majd gyereket?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 22:38
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2019. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Én nem. Nem szeretem a gyerekeket, csak idegesítenek. Én erre alkalmatlan vagyok, de legalább tudom magamról és nem nehezítem ezzel sem a saját életemet sem a gyerekét.
2019. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
74%

Olyan 5-6év mulva

Addigra lesz hozzá elég pénz és lakás

Anyagi és lakhelyi biztonság nélkül nem vállalunk

No meg mi is álljunk készen

2019. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
68%

igen


F

2019. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
80%
Ebbe a világba? Kizárt. Csak körül kell nézni és nyitott szemmel járni.
2019. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem szeretnék egy ártatlan lelket 60-80 évnyi szenvedésnek alávetni ebben az elkorcsult világban. Természetesen ha mások másképp látják, azzal semmi bajom.
2019. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
50%
Igen:)
2019. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Nem kifejezetten. Én szeretek magammal foglalkozni, szeretem, hogy azt csinálok, amit akarok, nem kell máshoz igazítanom az életem, mostani fejjel én egy gyereket elég hátráltatónak éreznék.

Valahogy se a terhesség, se a szülés gondolata nem izgat, sőt, kifejezetten idegenkedem mindkettőtől, és a gondolattól is kiver a víz. Visszatérő rémálmom az is, hogy terhes vagyok.


Aztán lehet, hogy meggondolom majd egyszer magam, kicsi korom óta sose akartam gyereket, nemtudom.

Nem zárom ki 100%-ig, hogy lesz gyerekem, de nem minden vágyam, és szerintem gyereket csak akkor szabad vállalni, ha az illetőnek minden vágya, hogy szülő legyen.

2019. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

L

2019. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
54%
Igazából én szeretnék, csak belegondolni, hogy milyen sok felelősség, és "szenvedés". A szenvedés részt úgy értem, hogy bizony fárasztó dolog felnevelni egy gyereket. Már pedig ha lesz gyerekem, mindenképp többet szeretnék, nem csak egyet. Anno én is láttam a szüleimen, hogy mennyire fáradtak, meg mindent megtesznek, hogy nekünk jó legyen... Szóval tényleg, nagy felelősség. Meg én alapból felelősségteljes vagyok, de ha lesz is gyerekem, akkor biztos félve fogok belevágni. Mármint, attól félnék, hogy nem leszek elég jó, és elbukok mint szülő.
2019. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!