Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy ezen a nyilvános...

Normális hogy ezen a nyilvános szoptatáson így kiakadtam?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy nőt aki szoptatta a gyerekét s közben nyomkodta a mobilját. A gyerek kezében szintén telefon volt amit evés közben nyomkodott. Annyira szürreális volt hogy nem bírom elfelejteni. Itt nem a szoptatással volt a bajom, hanem hogy mindketten telefonon csüngtek közben...
2019. júl. 22. 10:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-es. A te válaszod volt a legkorrektebb. Nekem nem volt még gyerekem tehát nem tudom milyen lehet szoptatni illetve azt sem tudom, hogy fáj-e. Így kicsit jobban átlátom most. (Viszont kisgyereknek akkor sem adnék telefont)
2019. júl. 22. 18:56
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez megint megérne egy külön kérdést. Nálunk a gyereknek saját tabletje van. Természetesen nem használhatja korlátlanul, nem azért van, pici is még hozzá. Inkább csak azért különítettük el ezt neki, hogy ne a telefonjaink legyenek tele mesékkel, ne azokat merítsük, ha be kell vetni.

Egyfajta jolly joker pl. utazásnál, vagy étteremben, amikor az ételre várunk. :) Nincs türelmetlen hiszti várakozás közben, megy a mese, leköti. Azzal nem értek egyet énsem, ha a gyereket a mobiltelefon/tablet neveli fel, mert valljuk be sokan arra használják, hogy addig se kelljen foglalkozni a gyerekkel.

Azt is eltudom képzelni, hogy ez az anyuka zavarban érezte magát. Kellemetlen a nyilvános szoptatás az anyának és a babának is az lehet, lehet csak ezzel akarta elterelni a saját figyelmüket. Sosem lehet tudni, nem szabad első látásra ítélkezni. :)

2019. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!