Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális minden héten vagy...

Normális minden héten vagy hetente többször bulizni/szórakozni/étterembe/kajáldába/moziba/stb menni fiatalon? Ti milyen gyakran szoktatok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 19:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Itt egyszerűen csak savanyú a szőlő. Semmi más.
2019. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Amilyen gyakran jó programokat találok a barátnőimmel.

Néha hetente többször is elmegyünk, néha két hétig sehova.

Nem csak fizetős helyekre szoktunk menni, pont szombaton voltunk kutyát sétáltatni, ami hét lánnyal és öt kutyával azért buli. Viszont igen, általában fizetős helyekre megyünk, mert a mozik, szabadulószobák, koripályák, strandok, teaházak, uszodák, utazások, lovaglás nincsenek ingyen. Ami pedig mégis az, pl egy szabadstrand, arra hamar lecsapunk.

A szüleim fizetik ezeket, ahogy a barátnőimnek is. A szüleim szerint fiatal vagyok, még nincsenek nagy nehézségek az életemben (majd jön az egyetem, az más tészta), addig járjak el annyit, amennyihez csak kedvem van, és ők szívesen asszisztálnak ehhez. "Fogsz te még dolgozni eleget", őket idézve.


18/L

2019. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez attól függ neked mi a normális?

Ha te jól érzed magadat akkor miért ne?

Nyilván ha lettek volna rendes barátaim ezt csináltam volna én is, de egyébként most is szívesen csinálnám ezt :-D

Én inkább télen szoktam menni moziba :-D

Nyáron szeretek a szabadban lenni,strand stb..

Most élem a kamasz korom :-D

21F

2019. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt majdnem mindenki teljesen normálisnak tartja, a környezetemben senki nem hetente jár ilyen helyekre, pedig nem Etiópiában élek.
2019. júl. 22. 21:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon különböző ez a két dolog. Az én ismerőseim nagy többsége sem csinálja ezt, de ettől még nem hiszem hogy akármelyikük elítélné ezt az életmódot. Akinek van erre igénye és lehetősége, csinálja nyugodtan. Nyilván ez nem jellemző az emberek többségére.
2019. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ki kell használni a fiatalságodat. Ha van hozzá társaságod, időd és kellő anyagi háttered, akkor te egy nagyon szerencsés ember vagy.
2019. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%
Őszintén? 18 éves létemre sose voltam bulizni. Depisebb visszahúzódó ember vagyok, nem járok el nem vagyok olyan mint a korombeliek és nem állok be a sorba.. És ha az életemnek lenne értelme (valaki aki szeret) nekem akkor inkább a halál és az egyedüllét, ahogy most, minthogy összeálljak egy olyan lánnyal aki szelfiket dobál ki magáról meg haspóló bulizás stb.. Tehát a tipikus mai "lányok".. Soha nem szoktam, kajálda is max MCdonalds mert jó a krumpli :'D Ha őszinte akarok lenni, akkor inkább végzek magammal magányomba, ami még talán jobban is tetszik mint kéne, minthogy beálljak a sok hülye közé akik instán a reggelit is csak úgy tudják megenni ha a szívűkbe ott a nyugalom hogy "már feltöltettem, mindenki látja" meg menő páwa gyerekek valami alulöltözött kis ribivel, ez nekem nem kell.. Nem vagyok jó semmibe és semmire, nem akarom az életem munkával tölteni stb, de nem lennék és soha nem is leszek valaki olyan áron hogy a bulizgatás meg ilyesmik legyen az "életem".. Így sincs életem, na még úgy menni lenne ha naponta más lánnyal mennék bulizni.. (NEIN)
2019. júl. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!