Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szép Billie Eilish?

Szerintetek szép Billie Eilish?

Figyelt kérdés

Itt van pár kép annak, aki nem ismerné:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2019. júl. 24. 20:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
32%
Az van, hogy zavar titeket, hogy álmosan néz, csak ti sem tudjátok mi vele a problémátok. Vagy talán itt olyan sokan vannak, akik folyamatosan mosolyognak? Hogy nézzen, hatalmas tág szemekkel? Akkor meg az lenne a baj, hogy miért néz ennyire stresszesen (amúgy engem az se zavarna). Szerintem nyugodtan néz, ami nekem bejön, bár ő már tényleg túlzásba viszi. De amúgy depressziós és lehet szed valamit rá, azért néz így, közben itt oltogatjátok közben nem is tehet róla hogy így néz.
2019. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
70%
Gyonyoru lenne, ha nem lenne ilyen toxikologiarol kiesett hajlektalan kinezete:D Ezek a harom merettel nagyobb pizsamak nagyon gazak
2019. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
74%
Pl. Itt nagyon szep: [link] :)
2019. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
67%

Magyarországon mindenki Puzsér Robinak született.

Mindenki azt hiszi magáról hogy perfect és minden kis hibát megtalál másokban :))

2019. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
72%
Mosolyogva szép de nagyon kislàny még plusz kicsit zakkant szerintem. Vagy lehet tényleg depressziós nem tudom. Lehet drogos csak talàlgatni tudunk.
2019. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán jön be. Persze, kinek mi.
2019. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%

Miért van mindenki lepontozva, akinek tetszik? :D

Szerintem nagyon szép lány, lehet lepontozni, gondolom ez a napotok fénypontja :)

Mellelseg nem értem, ez milyen kifogás, hogy azért nem szép, mert a legtöbb stúdióban készült képén "bamba" fejet vág. Ez az imidzse része és maguk az arcvonásai nem változnak meg tőle..De amúgy nem is értem, miért vagyok meglepve, elvégre ezen az oldalon még egy hivatásos modell is csak max. átlagos lehet :/

2019. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
61%
Mosolygós képeket is néztem, kis bájos arca van. Az általad linkelteket előnytelennek tartom, de van 1-2, ami egész profi lett. oops
2019. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
69%

A #9-es által linkelt képen mintha lenne egy enyhe Scarlett Johansson beütése.

Megértem azokat, akiket nem vett le a lábáról az arckifejezésével, de nekem így is tetszik, ízlések és pofonok.

2019. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
70%
Amikor hallottam a zenéjét a ràdióban én egy komoly felnött nöt képzeltem el. Aztàn làttam a neten a videót, ö egy kislàny aki ugràl összevissza. Csalódtam, de a zene nem rossz.
2019. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!