Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szép Billie Eilish?

Szerintetek szép Billie Eilish?

Figyelt kérdés

Itt van pár kép annak, aki nem ismerné:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2019. júl. 24. 20:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ő nekem túl fiatal.
2021. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. :)
2021. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon csúnya csaj
2021. máj. 31. 13:52
 34/39 anonim ***** válasza:
Ha ő csúnya akkor neked valszeg az ilyen tipikus plázacicák jönnek be vagy nem tudom. Felakadt szemes képekkel be lehet állítani csúnyának,de szerintem itt egész más:) https://www.youtube.com/watch?v=FxWpNzq1nvE
2021. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Hát most mit csináljak, ha nekem nem jön be? Gyógykezeltessem magam?
2021. jún. 8. 15:02
 36/39 anonim ***** válasza:

Ki mondta? De végülis,alapból azzal hogy nem jön be valaki valakinek mit lehet kezdeni,nincs azzal baj,de csúnyának tartani az más és nem fér a fejembe hogy lehet őt csúnyának tartani :D

A többség akinek nem jön be az ilyen,van,akinek az a szép meg a "bomba csaj" akit ha meglátnak az utcán az az első gondolatuk hogy "húde megknám". Billie nem ez a fajta. Meg mikor színésznőkkel példálóznak,hogy na ez bezzeg a szép. Nekem meg az Emma Waccon nem jön be akkor én is beteg vagyok?

Vannak akiknek meg bejön ha egy csaj vagy nő nem tökéletes de van valami különleges a kinézetében

2021. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem miért probléma, ha rondának tartom, nem egy lehetetlen dolog. Azt elfogadom, ha szerinted szép, de ne akard már rámerőltetni a véleményed. Köszi!
2021. jún. 9. 10:58
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is köszi a diskurzust. Szép napot!
2021. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
E képek alapján én se mondanám túl szépnek,bárkit belehet állítani előnytelenül. Egy csomó kép van amin szerintem bájos
2021. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!