Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csinos lányok, akik modellkedn...

Csinos lányok, akik modellkednek/hoszteszkednek! Ti belegondoltatok már abba, hogy kvázi mindent csak a genetikátoknak köszönhettek? Mennyire érzitek magatokat szerencsésnek emiatt?

Figyelt kérdés

Mielőtt megkapnám: nem kérek kifogásokat és ferdítéseket! Tudom, hogy esetleg emellett egyetemen tanultok. Tudom, hogy nem csak a testetekből akartok megélni (már aki). Tudom, hogy nem számít annyira az életben (amúgy persze rohadtul, de nem fogjátok leírni). De mégis... Mennyire érzitek magatokat szerencsésnek, hogy olyan genetikát örököltetek, ami lehetővé teszi a +170-es magasságot, 90-60-90 közeli modellparamétereket, szép testet és arcot? Mert hogy ehhez nem sok közötök van az egészen biztos (és itt természetesen az edzést nem beleértve csak szigorúan genetika/csontozat), de a sport amúgy is jobban formálja a testeteket, mint egy kövér, rossz adottságú alacsony, hízékony lánynak, akinek 10-szer annyi munkát kell belefektetnie, hogy olyan eredményt érjen el, mint ti feleannyi melóval. Mennyire érzitek magatokat szerencsésnek, hogy jó adottságokkal jöttetek a világra? Vagy simán természetesnek veszitek és soha nem is agyaltatok ezen? Hogy viszonyultok kevésbé szerencsés embertársaitokhoz?

Természetesen a kérdésemet az a nemrég kiírt kérdés inspirálta, amit az egyik lány itt feltett. Köszi a válaszokat.



2019. júl. 10. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem agyaltam rajta soha. En is ugyanannyira onbizalomhianyos vagyok a nalam jobb kulsovel rendelkezoktol, csak mas kategoriaban. Pl. a 183 centis lanyokhoz kepest csak atlagos vagyok a 175 cm magassagommal. Mindig van jobb.
2019. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Neked mitől lesz jobb ettől kérdező?


Kevésbé lesz trampli lábad? Ritkás hajad? Hízékony úszógumis ronda hasad? Görbe gerinced?


Ezt adta a gép, el kell fogadni.


Csúnyácska nőként még mindig 10-edannyi megalázás ér benneteket, mint egy átlag pasit ismerkedéskor :D


Örüljetek neki, legalább nem férfinak teremtett a Sors benneteket.

2019. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Öregen ezek a nők a legcsúnyábbak megsugom, már 40 éves sincs de már fekszik a kés alá.
2021. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!