Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha olyan ajándékot kapsz amit...

Ha olyan ajándékot kapsz amit nem szeretsz, hogyan reagálsz erre?

Figyelt kérdés
Közlöd hogy bocsánat, de ez a te ízlésedtől távol áll (hogy az illető máskor esetleg ne ezzel lepjen meg), vagy jó képet vágsz hozzá és maximum magadban morogsz és legközelebbi alkalommal túladsz rajta.
2019. júl. 25. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy miről van szó, egy átlagos ajándék esetén nem mondok semmit, megköszönöm, és majd kezdek vele valamit, annak függvényében, hogy milyen jellegű dologról van szó.
2019. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megelőzöm. Merek arról beszélni, hogy minek örülnék - ha nem ismer jól az illető, akkor valami jelképes dolgot mondok, vagy hogy egy minimális összeget adjon, de azt kreatívan becsomagolva.
2019. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Amikor exem körömlakkokat nezegetett megkerdezett a kedvenc szineimröl.

Mondtam hogy pasztell szinek pl halvanyrozsaszi vilagoskek, a zöld szint pedig utalom.

Erre kaptam sötetkek es sötetzöld körömlakkot meg bizsu nyaklancot (300 nettot keres)sötetzöld kövel.


Azon agyaltam hogy nem szeret es szandekkal vett volna ellenkezö szineket plane egy bizsut utoljara mamatol kaptam 10 évesen valami falusi maj 1-en. Egy dolgozo ffizöl a parjanak szerintem ha ekszert ad sertö a bizsu inkabb nr adna akkor ekszert.


Kedvesen megköszöntem kesöbb hoztam fel a temat mikor veszekedeseknel mindig azzal zsarolt hogy szakit, kerdeztem is finoman hogy akkor ezert kaphattam ilyen ajandekot?

Es nagy naivan csak annyit mondott mert zöld volt a nyaklanc köve ahhoz nezett lakkokat hogy passzoljon szinben. Szoval kiderült hogy full sötet. Nemhogy azt is elfelejtette hogy utalom a zöldet es a vilagos szineket szeretem figyelmetlensegböl, de azt is mondtam amugy hogy plane csillogo lakkot sem mert azt nehez lemosni is, erre metalfenyüt is vett.


Mindezt nem piros "szerelmes"kisdobozban hanem feketében.


Igazabol rajöttem hogy extra figyelmetlen velem szemben. De csak mert ennyi az agykapacitasa felvallrol vette amiket mondtam


Ahogy szakitottunk odaadtam a macskanak jarszani meg gondoltam arra hogy a szomszed csajoknak örömet okozok majd hogy atadom (a szomszedokkal neha lepasszolunk egymasnak dolgokat) de mivel soha nem talaltam pont akkor otthon senkit, es szakitas utan is még szorta a beszolos provokativ üzeneteket ki is dobtam a kukaba.

2019. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan erzesem az ilyen ajandekozasoknal hogy annyit érsz a parodnak amilyen az ajandeka.

Nem mindegy hogy figyelmes volt veled pl esetleg agyon diszitgette vagy akàr szivböl neked irta neked rajzolta, kedvenc szineid/ételeid szerint valasztotta, vagy valami sarki szazas boltba berohant utközben, hogy jo' van az neki, plane ha instabil a kapcsolat, en szépen kipuhatolozom kesöbb hogy ezt mire véljem. Exemnél lejött az hogy törödessel vette ugyan, csak olyan buta hogy full mellényult mindennek. Mint aki nem is ismer engem.

2019. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bonbont mindig továbbadom 😃
2019. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!