Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állásinterjú kérdés, milyen...

Állásinterjú kérdés, milyen állat lennél, és miért ha újra megszületnél?

Figyelt kérdés
Erre mi a jó válasz,illetve Ti mit válaszolnátok erre? Kíváncsi vagyok , kifejtős válaszokat várok inkább!

2019. júl. 25. 07:22
1 2 3
 1/25 Alain Delon ***** válasza:
25%
Azt mondanám, hogy ilyenen nem szoktam gondolkozni. Ha kérdeznék, hogy miért, megmondanám, hogy azért, mert én egy reális ember vagyok. Ha nagyon erőltetnék, hogy mégis mi, megmondanám, hogy semmi nem jut eszembe.
2019. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban elhangzott? Milyen állásra kerestek embert? Őszintén érdekel!


Én nem sokat gondolkodnék a válaszon. Mondjuk azt válaszolnám, hogy ló, mert okos is, erős is, és ráadásul kecses mozgású, szép állat.


Mondjuk el se tudom képzelni, ez jobb vagy rosszabb válasz-e, mintha macskát, kutyát vagy éppen fülesbaglyot, széncinegét vagy levelibékát mondtam volna.

Nem hinném, hogy nagy jelentősége volt ennek a kérdésnek. Lehet, hogy csak afféle figyelemelterelő kérdés volt, hogy ne tűnjön föl egy előtte vagy utána föltett, valóban lényeges kérdés. Vagy unatkozott a HR-es, és ilyen pihent agyú dolgokat talált ki.

2019. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%
Féreg, patkány, lennél te, ezt válaszold legközelebb. Biztos meg kapod a munkát.
2019. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%

Görény. Miért? Hogy jól lefingjam azt, aki ilyen hülye kérdést tesz fel. Kb ez lenne a helyes válasz.

Milyen munkáltato az, akitől csak ilyen hülyeségre futja?

2019. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mit mondasz, csak tudd összefüggésbe hozni a munkáddal; hangya, mert nekem mindig ténykednem kell (szorgos), kutya, mert kitartok mások mellett (hűséges), farkas, mert falkában jobban érzem magam (csapatjátékos), stb.


Szerintem a Lost-ban volt ez, az alternatív univerzumban, emlékszem, hogy a csávó erre kifakadt, hogy szeretne állást szerezni anélkül, hogy megkérdezném, milyen állat volt. A csaj, aki utána odament hozzá, segítőkész volt és nem tette fel neki már ezeket a kérdéseket.

2019. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a lényeg, hogy milyen állat szeretnél lenni, hanem, hogy mennyire vagy képes váratlan helyzetekben gyorsan, jól reagálni.
2019. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

Úgy, ahogy a #6-os mondja. Kreatívabb, mintha csak annyit kérdeznének, hogy mik az erősségeid.


Én macska lennék, mert szeretem az önálló munkavégzést, ezek mellett kitartó vagyok. "9 életem van."

2019. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha írsz nekem privátot, elküldön neked az egész tesztet és a megoldásokat meg a magyarázatokat is. De jobb, ha nem csalsz, mert később fognak kirúgni, ha kiderül, hogy nem "sas" vagy, csak "patkány".
2019. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

"reális ember vagyok"


És a realista gondolkodású emberek nem tudnak absztrakt kérdésekre válaszolni? A pszichológiában elég megbízható indikátora ez az autizmusra való hajlamnak.

Eleve a hipotézisek felállításához is elengedhetetlen képesség, úgyhogy ironikus módon a tudományos igényű gondolkodáshoz szükséges, és kicsit sem realista. Egyébként a reális szó azt jelenti, hogy valós, tehát annyit mondtál ezzel, hogy te nem egy fiktív ember vagy.


Szerintem is csak kreativitást mér ez a kérdés, tehát nem annyira a válasz a fontos, mint inkább reakciód.

2019. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
Raptor lennék, azért h aki elvárja h nyaljam a seggét az az érdes nyelvemet ne élvezze :D
2019. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!