Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha egy ember állatnak...

Normális ha egy ember állatnak hiszi magát?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akit kB 2 éve ismerek és folyamatosan szalad a labda után lihegve ugatva. Olyanokat mond hogy rossz testbe született mert ő amúgy állat, meg hogy a csajával úgy fogja csinálni hogy közbe kötelet húznak meg szagolgatják egymást és a gyerekeit arra fogja tanítani hogy a holdra vonyítsanak.

Én próbáltam mondani hogy ez nem normális de akkor az van hogy nem fogadom el.



2019. júl. 13. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem.
2019. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. ;)
2019. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
84%
Van az a szint ami már nem. Sokan szeretnek "állatosat játszani" pl. vannak a furryk de ők tisztában vannak azzal hogy ez egy játék, cosplay, akármi. Viszont régebben olvastam egy norvég csajról aki ember testbe született macska. Később hasonló pasit (kandúrt lol) is talált magának. Igazából leszarom ha valaki így boldog de nem normális. De valahogy el se tudom képzelni, hiszen ahhoz hogy egy állatnak tudd érezni magad, valamilyen szintem az adott állat anatómiájával és érzékelésével is rendelkezned kell. Pl. szívesen megkérdeztem volna a norvég csajt hogy ő ösztönösen kényszert érez arra hogy elássa a kakiját vagy hogy nyállal tisztítsa magát? Mondom ezt úgy hogy az életemből hosszú időt töltöttem "macskaként" ahol hetekig csak azt tanultuk hogy hogy mozog/néz/ugrik stb. az állat (színdarab miatt).
2019. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%

Itt a norvég csaj:

[link]

2019. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Jézusom. Megnéztem az interjút.

Kíváncsi leszek mi lesz vele, ha a szülei meghalnak. Amikor majd dolgoznia kell.

Azért az ennyire agyilag sérült (igazából csak helytelenül, túl szabadjára engedve nevelt) embereknek nem kéne szabadon mászkálniuk, míg helyre nem teszik őket.

2019. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott a Tök állat c. film 😂😂😂
2019. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg alacsony az a bizonyos kerítés...
2019. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy időszak a gyerekeknél, amikor lónak, kutyának, stb.-nek képzeli magát, egyfajta kis álomvilágban él, így kompenzálva a saját kis nehézségeit. Ez kb. 7-9 évközt van. Más esetben problémás.
2019. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A ember 16 éves
2019. júl. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!