Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy 45 kg-os...

Szerintetek egy 45 kg-os lányt megtudok emelni 59 kg osan? Es nem vagyok egy kigyurt állat

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 20:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
elég vékony vagyok mert nem sokat szoktam vacsorázni meg ugy alapból sose eszek sokat és gyurni se járok egybként 18 F
2019. márc. 30. 20:30
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan cuki... :D
2019. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ha semmi erőd sincs, semmi izom, akkor hogyan akarod őt felemelni?

Fck. logic.

Egyébként jó lenne, ha hozzáfognál rendesen enni, mert ez az egészségedre fog menni, ha nem viszed be a megfelelő mennyiségű vitamint és ásványi anyagokat.

Milyen magassághoz vagy ennyi?

Figyelj, egyáltalán nem férfias az, hogy egy pasi gebe vékony. Jön egy nagyobb fuvallat aztán el fog téged vinni, ez meg nagyon ciki lesz.

Menj le futni és izmosodj.

Lányos a rettentő vékonyság.

2019. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg tudod emelni, hiszen 14 kilóval több vagy nála, tehát az ő súlya csak kb. 3/4-e a tiédnek.
2019. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én 65kilósan az 55kilós barátnőm ölbe vittem fel a 4. emeletre. Nem egy két ilyen alkalom volt.


Elvileg fel kellene tudnod emelni. De nem mindegy, hogy mit takar a kérdés. Pl tudnád-e így hurcolni, vagy egyszer megemelni, így szexelni vagy mi??

2019. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Küszöbön át tudod emelni. A saját súlyodat elbírod elvileg, bár tényleg nem mindegy hogyan.
2019. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

3massal rád nézve egyetértek.

Neki csak annyit mondanék, hogy apám is gebe, egyáltalán nem látszik rajta, hogy simán 3 embernek is elég ételt eszik s emellé elég erős, szívós, meg vékonysága miatt mozgékony és gyors is. Vívta már ki kigyúrt majmok tiszteletét.

Szóval a sovány alkat az lehet teljesen genetika is. Viszont az ilyen ember nem szokott aggódni azon, fel tud-e emelni akár nálánál nagyobbat is. Persze. Izmai attól még vannak, csak nem feltétlen látszik.

2019. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Húzódzkodni tudsz? Azzal gyakorlatilag felemeled a saját testsúlyod. Ha fel tudod húzni magad akkor a csajt is el kell, hogy bírd. Ha nem...akkor ideje lenne egy kicsit összekapnod magad.
2019. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Simán. Én is kb. ennyi vagyok, de 45 kilónál nehezebb embereket is emelgettem már. :D
2019. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs.
2019. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!