Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cikinek számít ha valaki...

Cikinek számít ha valaki sosem volt részeg?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagy alkohol ivó. Ha valami összejövetel vagy buli van, akkor iszok néhány pohárral, nem vagyok egyáltalán az alkohol ellen, viszont sosem voltam részeg. A munkahelyen is azt hallom, hogy a 40 évesek is annyit ittak buliban, hogy hánytak, illetve van egy 28 éves lány. Ő is mondja, hogy a barátjával olyan sokat ittak múltkor, hogy azt sem tudták hol vannak. Én sosem tudok ilyeneket mesélni, mert nincs ilyen baráti köröm, a párom pedig egyáltalán nem fogyaszt alkoholt. Mindig csak itt ülök csendben, és gondolom egy szerencsétlennek tartanak. Az a baj, nem is akarok ilyeneket csinálni, pedig én vagyok itt a legfiatalabb. Mennyire ciki, ha valakinek kimaradnak ilyen dolgok?

24N


2019. júl. 26. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha ciki,hogy nem hánytad tele a WC-t,meg nem voltál még gyomormosáson alkohol miatt...
2019. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Akit büszkeséggel tölt el, hogy olyan részeg volt, hogy...annak nem érdekelne a véleménye, én 21 vagyok, 3 éve voltam utoljára részeg, nem is tervezek az lenni már, értelmesebb embereknek egyáltalán nem számít, hogy ittál-e már rengeteg alkoholt
2019. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak szerintem mindenki unalmasnak tartja az olyan embert mint én. Mert én még szilveszterkor sem iszok annyit, hogy rosszul legyek.
2019. júl. 26. 11:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2019. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Én mindig is büszke voltam rá, hogy sose voltam olyan részeg, hogy ne tudjak magamról (egy nő ne is legyen soha!!!), meg másnapos se. Pedig azért jártunk bulizni barátokkal annak idején bőven.
2019. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 TR75 ***** válasza:
62%
Én sem voltam sosem. Pedig férfi vagyok. Jaj nekem :-(
2019. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas önismeret után nem ciki ha részegig iszod magad.
2019. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem ciki. Én azért kezdtem el inni mert a haverok ittak én meg józanként égtem a hülyeségeik miatt. Na az volt a ciki.
2019. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem ciki, de ne gondold, hogy te olyan marha különleges vagy ettől.
2019. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9: Egy szóval nem mondtam, hogy különleges vagyok, kár belémkötni. Meg kár volt ezt ideírnod. Az alkoholt se ítélem el azt is leírtam. Ha kötekedni akarsz, légyszi menj máshova.
2019. júl. 26. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!