Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cikinek számít ha valaki...

Cikinek számít ha valaki sosem volt részeg?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagy alkohol ivó. Ha valami összejövetel vagy buli van, akkor iszok néhány pohárral, nem vagyok egyáltalán az alkohol ellen, viszont sosem voltam részeg. A munkahelyen is azt hallom, hogy a 40 évesek is annyit ittak buliban, hogy hánytak, illetve van egy 28 éves lány. Ő is mondja, hogy a barátjával olyan sokat ittak múltkor, hogy azt sem tudták hol vannak. Én sosem tudok ilyeneket mesélni, mert nincs ilyen baráti köröm, a párom pedig egyáltalán nem fogyaszt alkoholt. Mindig csak itt ülök csendben, és gondolom egy szerencsétlennek tartanak. Az a baj, nem is akarok ilyeneket csinálni, pedig én vagyok itt a legfiatalabb. Mennyire ciki, ha valakinek kimaradnak ilyen dolgok?

24N


2019. júl. 26. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy az jött le egyből, hogy kötekedem. Persze true az is, hogy írott szövegben nem mindig megy át az ember szándéka. Nem kell mindenben a rosszat meglátni.
2019. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam. Na bumm
2019. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Elég ciki igen. Én lány létemre minden hétvégén magatehetetlen részegre iszom magam aminek az a vége hogy teljesen bepisilek. 12 évesen voltam először rettentő reszeg
2019. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Szerintem nem ciki, bár tény, hogy furának tűnsz ettől, meg igazából az élményből maradsz ki szerintem. Nem azt mondom, hogy a ságra földig ivás az élmény, de kicsit többet inni igenis gátlásoldó és én jobban érzem magam tőle. Szerintem próbáld ki egyszer.
2019. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
Basszus, már hogy a gyurgyalag kénköves halántékváladékáért lenne ciki, hogy nem iszol? Még a kérdés is sértés. A személyes véleményemet mondom el, amivel nem kell egyet érteni, de nem kérnék kötekedő ellenvéleményeket se: én kifejezetten undorítónak, és rangon alulinak tartom, ha egy nő részek. Ha 1-2 pohár bortól kicsit cserfesebb, az még nem probléma, de ha magából kikelve vonaglik, táncol, aztán meg összehányja magát, az valami fertelmesen visszataszító. SAJÁT VÉLEMÉNY!
2019. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!