Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A foghiányos embert egy...

A foghiányos embert egy tanultabb ember hamarabb lenézi, mint egy bolti eladó?

Figyelt kérdés

27 évesen hiányzik a két utolsó előtti rágófogam, mindkettő tömve volt, egyik a gyökérkezelés áldozata lett utána szét ment, a másik meg a korona tömés miatt, ínyig betört evés közben.

Rögtön a vésés után, úgy voltam vele hogy pénz van, megcsináltatom amint lehet, de megszoktam és annak tudatában hogy a saját fog akkor is tartósabb, így nem lett belőle semmi. Úgy vagyok vele hogy ha Mike Tyson kiállt kamerák elé több 10 ezer dolláros öltönyben, már akkor vagyonos emberként, és mégis elől ki volt ütve a foga, egyébként elég sok ketrecharcos, vagy boxoló van aki milliomos mégis elvan egy vagy két fog nélkül.


A multinál ahol dolgozom van egy fiatal igen szép csaj és 25 évesen neki a szemfog mögötti kettő hiányzik, de a lábán több mint 30 ezres cipő van, és az Iphone sem 3 éves modell.


2019. júl. 26. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, a fogpótlás már rég nem az intelligencia hanem a pénztárca függvénye.

Negyven év felett meg nincs az az ember akinek elöl még eredeti van meg.

Nekem se, pedig vigyáztam rá.

2019. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Vicces ez a sok “nekem is hiányzik mégse veszi észre senki” kérdés :) Honnan tudjátok? Ha valamibe egy csepp udvariasság is szorul, akkor nem fog rákérdezni, hanem úgy tesz, MINTHA nem vette volna észre.


Szerintem egyébként igénytelen dolog a hiányzó fog és engem borzasztóan taszít. Mint a zsíros haj, koszos köröm, nőkön a szőrös láb..

2019. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

*valakibe


11es te hol élsz, ahol senkinek nem eredeti 40 évesen az első foga? Én meg a dédimen kívül nem ismerek olyat, akinek nem az.

2019. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!