Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha vannak olyan...

Az normális, ha vannak olyan napok, amikor ahhoz sincs kedvem, hogy felkeljek az ágyból?

Figyelt kérdés

Rossz az élet.Vannak olyan napok,amikor kifejezetten rossz hangulatom van,pl a mai is.Van hogy ahhoz sincs semmi kedvem,hogy felkeljek,inkább egész nap csak aludnék.Ha alszok,akkor nem vagyok tudatomnál és nem kell érzékelnem a valóságot és az életet magam körül.

Kicsit szégyenlem magam,hogy lustának tűnök,de semmi kedvem sincs élni az elcseszett,értelmetlen,jelentéktelen életemet.A rosszkedv meg elszívta minden energiámat.



2019. júl. 27. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Majd ha dolgozni kell akkor erre nem lesz időd,örülni fogsz ha lesz szabadidőd, csinálj valamit, leginkább olyan dolgot amit szeretnél és meg is tudsz valósítani, munka mellett nem lesz olyan könnyű dolgod mint a suli mellett, tapasztalat alapján mondom, nyelv tanulást is javaslok ha nem tudsz 1 nyelven sem, sok sikert és kitartás,mindig legyen valami célod,például holnapra már írj legalább 2-3 célt és kezd el megvalósítani.
2019. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2019. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 most hétvége van,nem munkanap
2019. júl. 27. 14:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Valaki ilyenkor is dolgozik sajnos, egyébként nem normális, kell valami elfoglaltság ami nagyon motivált.
2019. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1-es, ez a majd ha dolgozni fogsz szöveg telibe baromság.

Dolgozom. És pont úgy vagyok, mint a kérdező.


Normálisnak valóban nem normális, de az írásodon is látszik, hogy valami nem gömbölyű. Nálam se. Engem a jó ideje fennálló depresszió vág mindig földhöz, ebbe nem is megyek bele jobban (úgyis szeretnek érte még egyet belém rúgni, mert itt mindenki olyan cuki), a te esetedben szintén lehet valami hasonló. Ha magadtól nem tudsz kimászni belőle, motiválni magad és olyan elfoglaltságokat keresni, amik örömet okoznak és feltöltődsz általuk, akkor kénytelen leszel valami dilidokit felkeresni, már ha akarsz valamit kezdeni a helyzettel és nem csak beletörődni.

2019. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lenne.Csak annyira a padlón vagyok és kilátastalan minden,hogy nem látom értelmét semminek sem csinálni.

Lehet leiszom magam itthon egyedül,az legalább eltereli a figyelmem az életről

2019. júl. 27. 16:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Dude, én is ezt szoktam, de nem megoldás.


Döntés elé kell állítanod magad: Ki akarsz jönni ebből vagy jó így döglődve?

Előbbi esetben kérj segítséget, lehet kapni. Nem itt, de lehet kapni.

Utóbbi esetben meg ne sírj, mert ezt választottad. Valamint arról az útról bővebben is tudok mesélni, hátha elmegy tőle a kedved és összeszeded magad.

2019. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert úgyis fel kell kelni vmièrt.
2019. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tullendulni ezen a kérdésen és keres valami okot hogy miért kell fel. Ez generálni fogja a következőt :)
2019. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerős :( Én depressziós vagyok, de járok terápiára, és sokat segít, azóta jóval kevesebb ilyen napom van.
2019. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!