Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha magunknak nem tetszünk,...

Ha magunknak nem tetszünk, másnak még tetszhetünk?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy nekem is van olyan nap, amikor kimegyek az utcára és nem vagyok elégedett az aznapi ,,arcommal". Fáradtabban kelek, nem úgy sikerül belőni a hajamat, nem a kedvenc ruhám van rajtam, mert pl. épp mosásban van.

Viszont, amikor mindez stimmel, a legjobb ruhámban megyek, a hajam is jól áll, a közérzetem is jobb, akkor szuperül érzem magam és semmi nem nyomaszt.

Viszont, amikor tükörbe nézek indulás előtt és a maximum elmegy kategóriába sorolom az aznapi kinézetemet, akkor már minden bajom van.


Nektek is szokott ilyen érzésetek lenni?

És attól, hogy magamat egy-egy nap nem érzem jól a bőrömben, még másoknak lehetek ugyanolyan vonzó vagy szimpatikus, nem? Ilyenkor az ember csak bebeszéli magának, hogy nem néz ki olyan jól, mint tegnap.

Ti mit gondoltok erről?


(Fiúkhoz és lányokhoz egyaránt szól a kérdés)


20/F



2019. júl. 27. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán. Pláne annak aki eloszor vagy csak ritkan lat. Te tudod hogy tudsz te ennel jobban is kinezni,neki viszont igy is bejohetsz a nem epp legtokeletesebb formaddal


24/n

2019. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Attól még, hogy épp fáradt vagy és kicsit karikás a szemed, vagy nem vagy kicsattanó jókedvedben, mert nem a kedvenc fehérneműd/pólód/akármid van rajtad, esetleg nem sikerült teljesen szögegyenesre vasalni a reggeli sietségben a hajad, még nem változnak meg az arcvonásaid. Nekem legalábbis ha tetszik valaki, úgyis tetszik, ha épp mondjuk nyúzott, álmos feje van és fél lábbal még az ágyban van kb.


L

2019. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, tapasztalatam is már.

21F

2019. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

A barátnőm azt mondja, hogy maximálisan az esete vagyok és nem akarna semmit sem változtatni rajta.


Mindezt még kb 2-3. randin mondta szóval nem hiszem, hogy csak azért tette volna, hogy jobban érezzem magam. Plusz szókimondó.


Meg már előtte is megkaptam pár lánytól, hogy "Te vagy a tökéletes fiú kinézetre", "Olyan fiú vagy, aki után megfordulnék az utcán" stb...


Plusz kb 30 lánnyal találkoztam elég rövid idő alatt tinderen és senkinek sem volt baja a kinézetemmel.


Mégis nagyon sokszor, ha nem mindig kifejezetten rondának érzem magamat. Csak időnként van 1-2 pillanat, amikor mondjuk konditeremben fel van pumpálva minden izmom, hogy jó pasinak gondolom magam.


22/F

2019. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!