Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérek miért nézik le az...

A kövérek miért nézik le az izmos férfitársaikat? És fordítva?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A túlsúlyos srácok hátrányban vannak az izmosakkal szemben, hiszen a nők hamarabb választanak egy sportos férfit, akin látszik, hogy foglalkozik a testével és nem a tévé előtt ül napi 12 órában chipset zabálva. Szóval a túlysúlyos pasik féltékenyek és kisebbségi komplexusokkal rendelkeznek. Az izmos férfiak pedig azért nézik le a nagyobb méretekkel rendelkező férfiakat, mert úgy érzik, hogy joguk van hozzá, mert ők tökéletesek.
2019. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A hulyek nezik le a masikat es ez nem testalkat fuggo. Sajnos, ellenkezo esetben konnyebb lenne a megbelyegzes ;)
2019. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én kövér vagyok, de nem nézem le az izmosakat. Max azokon mosolygok, akik olyan buták, mint a föld. A nőknél sem nagy erény ha gyönyörű, de tök hülye.
2019. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Na megint a testképzavaros, múltkor még rám is írtál privátban, utána meg letiltottál, mert nem azt hallottad amit szerettél volna.
2019. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
61%
Az ilyen tipikus gyúrós csávók általában agyatlanok és bunkók is, meg önteltek. Szóval őket talán ezért nem szeretik. Ezek meg indokolatlanul undorodnak bárkitől akin a minimálisnál picivel több felesleg van meg olyan tévképzeteik vannak h aki kövér az napi 12 órában ül a tv előtt chipset zabálva és csak féltékeny.szóval az meg azért.
2019. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Kövérebb palik irigyek az izmos férfiakra,olyan alkatra vágynak nagyon annak minden előnyével együtt,de tenni érte lusták ezért önigazolást gyártanak,hogy izmos pali = hülye,nagyképű,impotens,azok csak poros izmok...stb.


Nyilvàn nem minden elhízott férfire igaz ez de sok esetben ez áll az irigység,lenézés hátterében.


Izmosabb emberektől soha nem hallottam,hogy a kövérekről beszélgetnek,mindenki csinálja a dolgát.

2019. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

amik itt elhangzottak azok előítéletek nulla szeretettel emberek felé...

szegénységi bizonyítvány osztás lesz hamarosan.

2019. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
150 kiló vagyok, tehát rohadt kövér, de nem nézek le senkit aki izmos. Sem azt aki nem izmos. Ennek a kérdésnek semmi értelme.
2019. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!