Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem látni a strandokon...

Miért nem látni a strandokon kifejezetten kövér nőket?

Figyelt kérdés
Vártam a nyarat,hogy lekerül a sok ruha a túlsúlyos hölgyekről,s látni lehet a testüket,de sok strandon jártam,s egyetlen extra nagy méretű nőt sem láttam.Nem ducikra gondolok 5 kg súlyfelesleggel.....Ciki lehet nekik? Nekem kifejezetten tetszenek,ezért nem értem miért kellene szégyellniük a testüket.

2019. júl. 29. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Lehet rossz strandon jártál, én azért találkoztam párral :)
2019. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

A koverebb rokonaim szegyenlossegebol kiindulva igen, sajnos szegyenlik a testuket.

De amikor nagyon vekony voltam (hormonalis problema volt), a koverek (nem konkretan a rokonaim kozul) rendre megszoltak, ugyhogy nem tudom oket sajnalni...

2019. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen látok.
2019. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy rossz strandokon jártam,vagy nincs szerencsém? Amúgy +160 kg-os nőkre gondoltam./ők a zsánereim/
2019. júl. 29. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Tele vannak a strandok kövér férfiakkal és nőkkel.
2019. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron láttam pár 160 kg körüli nőt, de leginkább csak napoztak.
2019. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hol láttad őket? Tudom,hogy a legtöbb férfinak a 80 kg-os nő is kövér,de én kétszer ekkorákra gondoltam.
2019. júl. 29. 11:44
 8/14 Metionin ***** válasza:
83%
160 kiló környékén azért már biztosan nehezebben mozognak, vagy egyéb dolog miatt lehet hogy nem tudják úgy élvezni a strandot. Talán ezért. Egyébként nekem viszonylag kevés strand-élményem van de ahogy vissza tudok emlékezni, sok kövér ember volt, különösen az óriási pocakos férfiakat és a középkorú vagy idősebb, egyrészes fürdőruhába szuszakolt, óriás lógó mellű, nagy darab nőket/néniket tudnám felidézni. Inkább kifejezetten szép alakúakból volt kevés, mindkét nemet nézve.
2019. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog:aki utálja a kövéreket beléjük botlik,aki szereti őket meg véletlenül sem találkozik velük.
2019. júl. 29. 14:21
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Logikus teleológiai gondolkodással megfejthető a rejtély. Olyan méretben nincs bikini.
2019. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!