Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem látni a strandokon...

Miért nem látni a strandokon kifejezetten kövér nőket?

Figyelt kérdés
Vártam a nyarat,hogy lekerül a sok ruha a túlsúlyos hölgyekről,s látni lehet a testüket,de sok strandon jártam,s egyetlen extra nagy méretű nőt sem láttam.Nem ducikra gondolok 5 kg súlyfelesleggel.....Ciki lehet nekik? Nekem kifejezetten tetszenek,ezért nem értem miért kellene szégyellniük a testüket.

2019. júl. 29. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Elégszer megkapjuk még ruhában is, hogy vizuális környezetszennyezés vagyunk. Én legalábbis nem szeretek házhoz menni a pofonért.
2019. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom, nem jó helyen keresed őket. Vagy még jobb tipp, hogy a görcsös akarás miatt, amivel teleszemeteled a gyakorit. Engedd el a vágyad, próbáld meg az átlagos nőket is szeretni, és akkor boldog leszel. Illetve talán rád talál az az extra nagy csaj is, akire vágysz.. ;P
2019. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Mert te egyfolytában strandon vagy, nem?

Menj ki az utcára legalább egy órára! Minimum több száz ilyen kórosan elhízott nőt fogsz látni!

2019. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
75%

Tessék, itt a válasz:


[link]


A nők 1 százaléka 160 kg fölötti, úgyhogy akármelyik strandra mész, kevés ilyet fogsz találni. Azon az 1 százalékon belül is igaz, hogy a legtöbben csak 60 éves koruk után érik el ezt a súlyt, ekkor már nehezen mozognak, hamar elviszi őket a szívbetegség.

2019. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!