Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem idegesítő ha...

Szerintetek nem idegesítő ha egy kisgyerekes youtuber 3 mondatonként leáll gügyögni a babájával ahelyett hogy végigmondaná a dolgait?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy valaki videót vesz fel és beszél egy témáról (nem feltétlen gyerektéma) de ott van egy helységben a gyerekei is. Maga a gyerek nem lenne zavaró de mivel gyerek ezért állandóan odamegy a szülőjéhez az meg leáll vele gügyögni. Aztán ezek nincsenek is kivágva, pedig minden más igen. Egyszer megmértem egy ilyen videónak majdnem a fele ilyen volt. Ez akkor nagyon fura ha éppen komoly témáról szólna a videó de így konkrétan élvezhetetlen. Én bevallom az ilyet direkt kikövetem mert gügyögni én is tudok. 😀

2019. júl. 29. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha idegsítő neked, nem nézed. Van elég videó a YT-on.
2019. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy nem nézem. Csak furcsa mikor volt egy eddig értelmes ember aztán rendre ilyen videókat ad ki.
2019. júl. 29. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megtudhatom, hogy eh melyik youtuber?
2019. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét ember, csak több embernél is megfigyeltem már.
2019. júl. 29. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Linkelj már akkor pár videót,mert nem hiszem el
2019. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy ott van gyerek körülötte és foglalkozik vele, nem csak a körmeit lakkozgatja, miközben bébiszitterek pesztrálása alatt nő fel anyai gondoskodás nélkül. Jó látni, ha egy anyának fontos a gyereke, űzzön bármilyen foglalkozást, illetve profitáljon bármiből.
2019. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez oké,de ne videógyártás közben tegye ezt,mert néhány szektás anyukán kívül senkit nem érdekel

2019. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez nagyon szép és jó, de (a kérdésben is szerepelt, csak te nagyvonalúan letojtad mer’ babaaaa) faxér’ nem lehet kivágni, mint mindent mást, ami esetlegesen besikerül a videóba, és nem kell bele...?
2019. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert leszarják, csak legyen kint valami...
2019. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván arra számítanak, h a pici-buci-babucika/cukimuki kisgyerMekecske majd jó sok lájkot hoz... nem véletlenül nem törlik ki az ilyen jeleneteket...
2019. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!