Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem idegesítő ha...

Szerintetek nem idegesítő ha egy kisgyerekes youtuber 3 mondatonként leáll gügyögni a babájával ahelyett hogy végigmondaná a dolgait?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy valaki videót vesz fel és beszél egy témáról (nem feltétlen gyerektéma) de ott van egy helységben a gyerekei is. Maga a gyerek nem lenne zavaró de mivel gyerek ezért állandóan odamegy a szülőjéhez az meg leáll vele gügyögni. Aztán ezek nincsenek is kivágva, pedig minden más igen. Egyszer megmértem egy ilyen videónak majdnem a fele ilyen volt. Ez akkor nagyon fura ha éppen komoly témáról szólna a videó de így konkrétan élvezhetetlen. Én bevallom az ilyet direkt kikövetem mert gügyögni én is tudok. 😀

2019. júl. 29. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak igénytelenség, de az is lehet, hogy tudatos stratégia, hogy emiatt is többen szeressék. hogy éppen ezért, vagy ennek ellenére nézik, az valószínűleg sosem fog kiderülni...


ha amúgy értékesnek tartod, amit csinál, esetleg jelezd neki, hogy szerinted ezeket jobb lenne kivágni.

2019. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!