Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gyűlölöm azokat az...

Csak én gyűlölöm azokat az embereket hogy alig szólalnak meg és úgy kell minden szavukat "kihuzni"?

Figyelt kérdés

#idegesítő #félénkség #vissza fogott #önbizalomhiányod
2019. jún. 22. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ők is gyűlölnek téged, hidd el. Nincs mindenkinek kényszeres szófo.sása. Sok embert meg a folyton kényszert érző fecsegők idegesítenek, akik egy percre sem tudják befogni.
2019. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem maga az embereket utálom hanem ezt a tulajdonságot:)
2019. jún. 22. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Én meg azoktól kapok hidegrázást, akiknek be nem áll a szájuk.
2019. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
én egyik sem vagyok, de a szófosó emberektől a hideg ráz.
2019. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak én utálom azokat az embereket, akik nem tudják elfogadni, hogy nem akarok beszélgetni, és ahelyett hogy túllépnének és mással foglalkoznának, inkább rámszállnak? :)
2019. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, utálom, ha valakinek be nem áll a pofája, és képes minden baromságról órákig dumálni ahelyett, hogy befogná a száját és tenné a dolgát, vagy beszélgetne mással. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen emberek képesek 1 órán át beszélni úgy, hogy abból 59 percen át feleslegesen beszéltek, mert a lényeg abban az 1 percben benne volt.
2019. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem akar megszólalni, akkor abba kellene hagyni a "vallatást". A beszélgetőpartnerednek is idegesítő lehet a helyzet.
2019. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt útálom, ha ki akarnak belőlem húzni valamit! Tudok beszélni, akivel akarok és amiről akarok, de ez az én döntésem.Ha nem tetszik, így jártál.

Nem kell mindent az orrodra kötni.

2019. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gyűlölöm aki kényszeredetten beszélgetni akar velem és kihúzni belőlem a mondanivalómat. Ha van hozzáfűznivalóm majd elmondom, ha nincs akkor hagyjon békén a francba.
2019. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Főképp azt nem birom, amelyik egyből a magánáleti kérdezősködésre áll rá. Meg hogy hol dolgoztam ezelőtt. Köze?
2019. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!