Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki pucérra vetkőzni egy...

Ciki pucérra vetkőzni egy kórházban egy betegápoló előtt aki 3 éve még a gimis osztálytársam volt és ellenkező nemű?

Figyelt kérdés

Mit hoz az élet, a kórházban műtét előtt le kellett vetkőznöm és ki volt a betegápoló aki a műtét előtti rutint végezte: egy lány osztálytársam még a gimiből. 3 éve még osztálytársak voltunk most ő ápoló gyakornok vagy hogy hívják.

Előtte kellett műtét előtt köpenyt cserélnem és tök pucéran látott.


Van ebben bármi ciki lévén orvos-beteg-kórház szitu volt?

Egyébként nekem kínos volt, de láttam rajta neki is és még az se biztos hogy nekem volt kínosabb.


2019. aug. 1. 18:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát akkor az, de nagyon durván...
2019. aug. 2. 18:55
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolj arra, hogy nem urológus és nem az urológián találkoztál a hölgyeménnyel.
2019. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit, de ne rágd magad sokáig. Bár könnyű mondani, én lányként valszeg elsírtam volna magam ha egy volt fiú osztálytársam előtt kellett volna... Bár én rettenetesen szégyellős vagyok. Gondolj arra, hogy ő valamennyire megszokhatta már a betegek között ezt, nem "úgy" látott.

Most gondolj bele, ha az urulógusod lett volna... :D

2019. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
“””hölgyemény”””....
2021. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!