Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket szokott érdekelni...

Titeket szokott érdekelni hogy az ismerőseiteknek mennyi pénze van és miből?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 16:50
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Nem. Semmi közöm hozzá, meg nekem attól se jobb se rosszabb nem lesz. Nyilván a közeli barátok anyagi helyzetét ismerem, de ismerősöké nem érdekel egyáltalán.

Foglalkozok a saját dolgommal meg a saját pénzügyemmel.

2019. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem különösebben. Attól, hogy más sokat keres én nem keresek sem többet, sem kevesebbet. Akik sikert érnek el, annak örülök. Az tesz erősség minket is, ha sikeres ismerőseink, családtagjaink, rokonaink vannak. Ha pedig nagyon keveset keres, akkor inkább sajnálom. Viszont vannak olyan emberek, akikkel pénzügyi ötleteket, befektetéseket meg szoktuk vitatni, ebben az esetben érdekel a véleményük és, hogy mit tapasztaltak.
2019. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első full kamu😂🤦‍♂️
2019. aug. 2. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Miért lenne kamu? Csak mert nem egyezik a véleménye a tiéddel? Primitív vagy. De röhögjél csak.

2019. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Te kérdezted, ha nem tudod elviselni az eltérő választ, ne állj bele egy témába.

Sajnálom, ha a te életed nem elég izgis meg boldog, hogy mások anyagi helyzetével meg életkörülményeivel foglalkozol, de pl nekem nem lesz több pénzem, ha elkezdek azon forogni éjszaka, hogy vajon a szomszéd Juci mennyit keres és miből fizette ki az új biciklijét :D

Vannak ennél fontosabb dolgok is az életben.

2019. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta saját lakásom van, nincs bennem rossz érzés, ha valaki azzal henceg, milye van, mit mennyiért vett. Nekem ez a legfontosabb és megvan.
2019. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akit ismerek tudom mit dolgozik nagyjából, akit pedig nem annak a dolgaihoz semmi közöm. A fizetését senkinek nem szoktam kérdezni, legfeljebb annyit, hogy mennyiért bérelik a helyet ahol laknak, ilyesmit meg szoktunk beszélni.
2019. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Teljes mértékben leszarom mások pénztárcáját.
2019. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Azért érdekel, mert így ötleteket tudok meríteni, hogy mibe tudnék belefektetni.
2019. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!