Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az van hogy mások érzései nem...

Az van hogy mások érzései nem igazán tudnak érdekelni tehát nem igazán vagyok empatikus de attól még úgy érzem hogy el kell játszanom hogy érdekel. Ez most mi? Nem értem mert ez lehetne empátia de nem hinném hogy az. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A megadott kulcsszavak?

Fene sem tudja a kérdésed értelmezni.Azt érzed,hogy együtt kell érezned vagy hogy úgy kell tenned mintha együtt éreznél?Az előbbi esetben lehet valami lelki gigszer,a másodikban talán pszichopata vagy.

2018. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen mostanság elég sokszor megkapom hogy az vagyok és utánna is néztem és hát van benne ráció. Elég sokmindenbe hajazok rájuk xd
2018. nov. 7. 00:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Az azért egy ennél komplexebb dolog.

Sok minden állhat mögötte.Állandó állapot?Hány êves vagy?

2018. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az is számít? 16
2018. nov. 7. 01:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Érdekből!!! Az üzleti élet szerinted miről szól? Idegen emberek engem sem érdekelnek. Szarok rájuk. Néha megsajnálok egy egy embert ha hallok valakiről egy hosszabb történetet - de tudva levő, hogy ilyenkor is önmagunk sajnáljuk beleképzelve abba a szituba magunkat... akkor meg miről beszélünk. Csak az érdekel, akit SZERETEK! Szerintem ez a kulcsa. Van aki minden embert szeret ezért empatikusabb, én nem.
2018. nov. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy a hozzám közel állók sem igazán tudnak izgatni. Teszem azt a családom. Fingok rájuk. Nem hatna meg az se ha hirtelen elpatkolnának. Pedig egykor szerettem őket
2018. nov. 7. 07:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez gáz.
2018. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom... Érzem is hogy ez így mém túl jó
2018. nov. 7. 09:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy egészséges szociális kapcsolataid jöjjenek létre, kell az érdeklődés (vagy annak imitálása a te esetedben) a másik irányába. Rengetegen csináljak ezt, többen, mint gondolnád. Az a tapasztalatom hogy M.o.-n ez annyira nem gyakori, mi egyenesebb nemzet vagyunk. Viszont a hazánkat leszámítva eddig 3 országban éltem már, ahol ezt profin űzik udvariasság címszó alatt. Én nem ebben nőttem fel és az elején nem számítottam ilyen fokú "kegyetlenségre" ami ez a máz mögött van leginkább a felső rétegnél.

Baromság téged pszichopatának nevezni, fogadnék ez még imponáló is volt számodra. Nem pszichopata vagy, csak egy érzelmileg labilis 16 éves srác. Majd ha 26 éves korodra is így gondolod a dolgokat, akkor terápiára szorulsz.

Egy tiszta, kedves, őszinte, szeretetre méltó ember sokkal különlegesebb és ezáltal nagyobb kincs ebben a világban.

2018. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogy érzelmileg labilis lennék? Nem hinném. Utánna néztem hogy ez mit takar(hat) nem tudom jót néztem e de mindenhol ezt a "borderline" személyiségzavart dobta ki erre. És amit ebből olvastam azok többnyire elég távol állnak tőlem. Szinte sose vagyok haragos vagy ideges főleg nem ok nélkül de ha adnak rá okot akkoris max 1-2 napig tart nálam egy haragudás tegyen az illető bármit. Az alkohol meg a dohány szintén messze vannak tőlem eggyiket sem preferálom igazán.
2018. nov. 7. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!