Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utcan enni bunkosag, prolisag,...

Utcan enni bunkosag, prolisag, ciki?

Figyelt kérdés
csak azert kerdezem, mert en peldaul reggelente ha nincs idom otthon enni akkor rendszeresen a boltba vett peksutit az uton eszem meg. es mar 1x megjegyezte egy haverom, h ez proli dolog, szerintetek is? nincs kulonosebb szegyen erzetem miatta, de ha prolisag akkor azert nem egetnem magam. szerintetek? mert en amugy nem sok embert lattam meg setalas kozben enni.
2019. aug. 4. 10:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem az, csak fura.
2019. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a szüleim mondták mindig, hogy ne egyek az utcán, aztán sokáig nem ettem, még rágózni sem rágóztam, máig bennem van ez. Vezetés közben eszek már :D
2019. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki hozzátartozik a városi rohanó élethez sajnos. Amúgy nem bírom azokat akik mindig proliznak mert le merem fogadni haverod sem ül be minden egyes alkalommal egy sznob helyre gyertyafényes asztalhoz szalvétával a nyakában 3 fogásos fõételt rendelve hűtött franciapezsgõt kortyolgatva amikor megkorran a gyomra.
2019. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ebben tevedsz. o meg a kavet is inkabb valami sznob kavezobol veszi meg :D de igazabol o tudja. ha o cikinek tartja akkor annak. en meg nem azt kesz
2019. aug. 4. 13:19
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Sokszor nekem is csak akkor van időm enni egy egy falatot amikor épp megyek valahova, de enni meg kell. Többször ettem már az utcán míg siettem valahova eddig sosem jutott eszembe hogy ez gáz lenne, 1-1 járó kelő még jó étvágyat is kíván olyankor.

2019. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a fagyit hányan eszik meg az utcán miközben sétálnak? Akkor az is bunkóság?
2019. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hat a haverod gázabb szerintem
2019. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!