Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan hajléktalan idősebb...

Van olyan hajléktalan idősebb pár, vagy nő vagy férfi akinek ugy látjátok hogy segítség kéne?

Figyelt kérdés
Van egy üres szobám! Szeretném ajándékozni egy olyan embernek akinek a hajlektalansagbol és a piabol ki szeretne lépni! Nem kérek érte semmit! Csak ne lopjon itthonról! A munkába jarasat finanszírozom és étel is lesz mindig! 2 vagy 1 személyre vágyom, akinek lennének eletceljai, igy a hajlektalansagbol megtapasztalt dolgok után! köszönöm szépen a segítséget!

2019. aug. 4. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a nevüket, de nem tűnnek rossz embernek, vagyis amennyire én látom.

Az Örs Vezér teri aluljáróban van egy nő a Hév felől, aki mindig ugyanott ül, néha olvas, az Árkád bejárata felől pedig van egy középkorú férfi, aki egy kistermetű kutyával van mindig.

Valamint a Sugár környékén szokott lenni egy férfi, aki mindig olvas. Édesanyám szerint könyvekre és ételre gyűjti a pénzt.

2019. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Te ezeket befogadnàd magadhoz??🤢
2019. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia 2es!Igen!Szeretnék nekik adni egy lehetőséget hogy talpra álljanak! Van egy 10 nm es szobám amit csak tarolonak használok! Igy ott aki ugy gondolja el lakhat! Munkát is tudunk keresni együtt és lesz valami biztos amiből meg tud élni a későbbiekben! Szeretném ha nem az alkohol és a bűz keringetne körbe! Ugyanolyan emberek mint te vagy én! Csak nekik nem jött össze az életből minden vagy semmi!
2019. aug. 4. 11:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia 1es!A kutyás nem tudom mennyire megoldhato mert van egy 2 éves cica és egy 3 napja befogadott, talált cica aki 5 hetes. De ha arra jársz akkor esetleg kérdeznél tőle pár dolgot? Köszönöm szépen!
2019. aug. 4. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt valami szeretetszolgálaton keresztül csináld, így nagyon rizikós
2019. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!